Gratulujem!

Tvoju prihlášku som prijal. Toto môžeš očakávať ďalej...

KROK #1 - Inštrukcie k strategickému hovoru

  • Po prvé - Prijal som tvoju prihlášku a v nasledujúcich 24-48 hodinách budem vyhodnocovať a predschvaľovať odpovede.
  • Keď budeš vybratý - Keď osobne predschválim tvoju prihlášku, ozve sa ti telefonicky naša manažérka pre výber vhodných kandidátov Andrea, ktorá ti dohodne následne hovor so mnou. Pozriem sa na tvoju aktuálnu situáciu, tvoje ciele a očakávania a spravím s tebou úvodný strategický hovor (vyhraď si aspoň 30 minút), vďaka ktorému zistím, či budeš vhodným kandidátom do skupinového mentoringového programu 6-ciferný (online) biznis VIP mentoring.
  • Keď NEbudeš vybratý - Je to pravdepodobne preto, že tvoju prihlášku som vyhodnotil ako nedostatočnú pre úvodnú strategickú konzultáciu a nebudeme ťa ani kontaktovať do 48 hodín. Každopádne ti držím palce ďalej! (P.S. Prípadne vyplň svoju prihlášku znovu, tentokrát čo možno najkonkrétnejšie)

Andrea

KROK #2 - Preskoč radu a zavolaj nám IHNEĎ!

V tomto období prijímam 30-50 prihlášok. Pozriem sa na tvoju prihlášku a ak budeš predschválený, Andrea ti zavolá, dohodneš si konkrétny čas a spravím úvodný strategický hovor.

Je možné, že si jedným z tých nedočkavcov (ako ja), ktorí chcú všetko HNEĎ, chcú preskočiť radu a uistiť sa, že sa im ujde miesto. Môžeš byť proaktívny a zavolať ty nám (v prípade, že je pracovný deň 9:00 - 16:00):

+421 950 432 202

V prípade, že sa ti v danom momente nemôžeme aktuálne venovať (každú chvíľu voláme s novými záujemcami o program), zavoláme ti ihneď, ako sa uvoľní linka a budeme dostupní.

Toto negarantuje, že budeš predschválený či prijatý, ale dá ti šancu získať jedno z voľných miest.

KROK #3 DOMÁCA ÚLOHA -
Pred hovorom si pozri celé video (dôležité!)