Toto bolo to NAJHORŠIE rande v mojom živote!

(Ako sa z toho najlepšieho rande stalo jedno z najhorších stretnutí v mojom živote)

Toto je veta, ktorú určite nechceš, aby si povedala žena po stretnutí s tebou

Som si istý, že ženám sa to deje pravidelne. Každá jedna má za sebou nepodarené rande, z ktorého sa chcela vytratiť čím skôr. Prečo je tomu tak?

Pretože chlapi často nevedia, čomu sa na rande vyvarovať a čo naopak urobiť správne. 

Spýtaj sa sám seba:

 • Čo si povedala po stretnutí so mnou?
 • Aký mala zo mňa pocit?
 • Zaujal som ju? Bavila sa?
 • Mal som ju pobozkať?
 • Prečo ma nepozvala k sebe?
 • Bude sa so mnou chcieť ešte stretnúť?

Chceš vedieť odpoveď na tieto otázky ešte pred tým, ako ju pozveš von?

 • Chceš si byť istý, že tvoje pozvanie prijme a bude sa s tebou dobre baviť?
 • Chceš mať zdravé sebavedomie a dokázať ju zaujať, aby túžila po ďalšom stretnutí s tebou?
 • Chceš premýšľať pred jej dverami o tom, či prijať jej pozvanie alebo odmietnuť a ísť domov?
 • Chceš byť pravým gentlemanom a vedieť, že ti určite po vašom stretnutí napíše prvá?
 • Chceš ju pobozkať s istotou, že sa neodtiahne a bude si to užívať ako nikdy pred tým?

Nie, nerobím si z teba srandu. Na toto všetko dokážeš byť pripravený ešte dávno pred tým, ako sa s ňou vôbec stretneš.

Stačí ti vedieť, ako ženy premýšľajú, čo sa im páči a čo ich naopak odpudzuje. Áno, každá žena je jedinečná a má rada rozličné veci. Existujú však veci, ktoré imponujú každej žene.

A práve toto sa pre teba rozhodla odhaliť členka môjho tímu Martina. Vo svojej e-knihe opisuje situácie zo života, spojené práve s randením a stretávaním sa.

Môžeš sa z nich naučiť to, ako sa správne v živote zachovať a nedostať sa do nepríjemnej situácie, z ktorej sa chceš čo najrýchlejšie vytratiť.

Ocitol si sa už v takej situácii?

Martina na svojich cestách, pri svojej práci a záľubách, zažila nespočet situácií spojených práve s randením a prezradí ti, čo na ženy funguje a čo ich odpudzuje.

Ale ty už určite...

Chceš vedieť niečo o Martine

Pred pár rokmi Martina opustila prácu v korporácii a vydala sa cestou väčšej slobody, ktorá jej dáva priestor venovať sa jej najväčšej záľube, ktorou je cestovanie.

Martinu vždy fascinovali vzťahy či už partnerské, pracovné alebo rodinné. Rada o nich diskutuje a aby neostalo iba pri teórii, tak sa vzdeláva aj v oblasti sebarozvoja a medziľudských vzťahov.

To bolo aj podnetom, prečo sa rozhodla spísať svoje príbehy zoznamovania sa s chlapmi a ísť s kožou na trh. Vie, že chlapom pomôže zákulisný pohľad ženy na situácie, ktoré môžu bežne so ženou zažiť. Chlapom dáva pohľad zhora, aby sa mohli poučiť a nerobili zbytočné chyby pri ďalšej žene, ktorá sa im páči (a mohla by byť tou pravou).

Jej najobľúbenejším heslom je: „Strach je zlodej snov,“ ktorým žije. Vďaka tomu si splnila sen pracovať online, stala sa letuškou, vybrala sa na cestu okolo sveta a začala písať aj (e)knihy. A práve teraz ti jednu z nich chcem ukázať.

Predstavujem ti jej najnovšiu e-knihu...

Ako zaručene (ne)zbaliť ženu

Do E-knihy "Ako zaručene (ne)zbaliť ženu" Martina vložila skutočné zážitky, ktoré ti pomôžu pripraviť sa na najrôznejšie situácie, ktoré ti život so ženami prinesie.

Opisuje v nej 20 pestrých situácií, v ktorých ti ukáže, čo ona sama ako žena s mužmi zažila, čo jej vadilo a čo ju, naopak, na mužoch priťahovalo a imponovalo jej. 

E-kniha je plná hodnotných informácií, ktoré v správnych rukách dokážu urobiť z ustráchaného chlapca "MUŽA", ktorému nepovie "NIE"  žiadna žena jeho snov.

A čo všetko ti E-kniha "Ako zaručene (ne)zbaliť ženu" prinesie?

 • Naučíš sa spoznávať ženské signály, ktoré si doteraz pravdepodobne ignoroval, čím budeš mať priebeh stretnutia pod kontrolou.
 • Spoznáš, ako ženy na rande premýšľajú a čomu prikladajú význam, čo ti pomôže lepšie zaujať a priblížiť sa ďalšiemu stretnutiu.
 • Zistíš, čo ženy odpudzuje, ktoré chyby robia chlapi pri stretnutí alebo ešte pred ním a čo im pokazí celé stretnutie.
 • Spoznáš, čo je pre ženy najviac príťažlivé a čo im spôsobuje chvenie v podbrušku.
 • Humorný pohľad na situácie, do ktorých by si sa ako chlap na stretnutí nikdy nechcel dostať.
 • Spoznáš, prečo je dôležité vybudovať záujem už pred samotným stretnutím a ako to dokážeš využiť vo svoj prospech.
 • Odhalíš, ako sa aj z toho najhoršieho rande môže stať nezabudnuteľné stretnutie a naopak, z toho najlepšieho začiatku to najväčšie fiasko.

Toto získaš za

37€

9,90€

Tak aká bude tvoja odpoveď?

Si rozhodnutý zistiť, ako môžeš zbaliť ženu svojich snov a zažiť s ňou rande, na ktoré určite tak skoro nezabudne?

Áno! Chcem vedieť, ako môžem zbaliť ženu svojich snov a zažiť s ňou rande, na ktoré určite tak skoro nezabudne!

Čo o E-knihe hovoria ľudia?

"Matina knižka ma naozaj príjemne prekvapila. Aj keď sa v oblasti randenia nepokladám za nijakého začiatočníka, príručka mi v mnohom otvorila oči. Pomohla mi uvedomiť si, kde všade som sa v minulosti dopúšťal zásadných chýb, o ktorých som vlastne ani nevedel, že sú chybami. Veď to všetci poznáme — ideš na rande, snažíš sa, ako najlepšie vieš, všetko ide podľa plánu ale z nejakého záhadného dôvodu to napokon nevyjde. Kde presne si to pokašal? Čo by si len dal za to, keby si sa danej dámy mohol otvorene spýtať, kde presne si spravil prešľap, ktorý zničil celé rande, aby si sa mu mohol v budúcnosti vyhnúť. A presne preto je príručka "20 spôsobov, ako (ne)zbaliť ženu" užitočná! Zo ženskej perspektívy a za pomoci dobre zrozumiteľných príkladov ti osvetlí, kde všade sa my muži v našom úsilí o zbalenie dopúšťame tých najzásadnejších chýb, a naopak, ktoré stratégie a taktiky zaberajú najlepšie. Už sa teším, keď nové poznatky odskúšam v praxi!"
Michal
"Pri čítaní tohto e-booku som sa skutočne nasmiala. Príbehy Martiny a mužov, s ktorými randila sú napísané tak autenticky, akoby som na tom rande bola s nimi. Veľmi kladne hodnotím aj koncové zhodnotenie po rande - čo urobili chlapi dobre a čo zle. To je brutálna pridaná hodnota celého e-booku. Nielen chlapi, ale aj ženy si prídu na svoje. Každý sa v tom nájde. Či s podobnou skúsenosťou, alebo podobným koncom. Je to taký návod k úspešnému (alebo aspoň sa k tomu priblíži) rande. Takéto návody nedostaneš každý deň, preto netreba váhať, ale zistiť, čo môžeš robiť lepšie už pri najbližšom stretnutí a ako pripraviť žene to najdokonalejšie stretnutie."
Dominika

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202

Čo o E-knihe hovoria ľudia?

"Knihu som doslova zhltol. Zaujal ma každý jeden príbeh a jeho koniec. Bolo z toho cítiť, čo a kedy urobil každý jeden zle či dobre a Martinine poznámky a myšlienky mi neraz vyčarili úsmev na tvári. Napriek tomu som sa nespočetne veľakrát zamyslel nad tým, ako sa asi cítili ženy pri stretnutí so mnou. V niektorých situáciách som sa našiel aj v tom negatívnom postavení. Okrem príjemného a pohodového piatkového čítania som si pripomenul, čo je dôležité a hneď som aj pozval na rande tú svoju. Knihu určite odporúčam každému, kto nechce odchádzať zo stretnutia so ženou domov s pocitom, že mohlo byť lepšie."
Frederik
"Kniha bola zábavná, napínavá a hlavne poučná. Čítala sa ľahko, keďže všetko bolo logicky usporiadané. Čo sa mi najviac páčilo bolo detailne popísané prežívanie emócií autorky v každom príbehu. V knihe poukazuje na to, čo ženy odrádza na chlapoch a čomu sa dá ľahko predísť. Zároveň prezrádza aj to, čo na ňu fungovalo a ako by sa to malo robiť správne. V niektorých situáciách som sa sám našiel a otvorili mi oči. Inokedy som sa schuti zasmial. Čo je super je, že sa už teraz viem vyvarovať aj chybám, ktoré som ešte neurobil a naučiť finty, ktoré proste fungujú. Dovolím si tvrdiť, že Martina písala knihu objektívne a s nadhľadom. Jej cieľom nebolo viniť chlapov z negalantného správania, ale naopak ukázať spôsob, akým môžeš aj ty zaujať ženu a zažiariť na stretnutí."
Peter

Tvoje údaje sú v bezpečí

Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."