UPOZORNENIE: Skupinový mentoringový program "BRATSTVO CHLAPOV 2.0: Peniaze" pod mojím osobným vedením je limitovaný naraz iba pre 10 chlapov
(10/10 miest obsadené! Pre veľký záujem otváram 2.skupinu!)

Krok #1 Pozri si teraz toto video s odporúčaniami ZDARMA

Za svoj život som prečítal stovky kníh a prešiel mnoho kurzov, učil som sa od Tonyho Robbinsa a mnohých fantastických zahraničných lídrov, ale stále sa vraciam k Michalovi Kopeckému. Pretože to, čo učí, má sám odžité, má s tým výsledky a predovšetkým funguje tu na našom Slovenskom a Českom trhu. A tieto skúsenosti vie odovzdať aj druhým a naučiť ich to v rekordne krátkom čase.
Michal Kučera
Môžem povedať, že okrem investície do vlastného biznisu, bola investícia do mentoringu u Michala najlepšou v mojom živote. Za rok som sa posunul o obrovský kus. Vytvoril som si počas roka rezervu na “horšie časy”, dokázal vyplatiť polovicu svojich dlhov a môj majetok sa zdvojnásobil. Zdvojnásobil som aj svoj príjem a mesačne mám o 1000 eur viac ako na začiatku programu, vďaka čomu som sa mohol naplno venovať aj svojmu biznisu a investovať. Môj biznis sa mi podarilo rozbehnúť a v mnohých mesiacoch počas roka môj príjem z biznisu dokonca niekoľkonásobne prevýšil výplatu z práce a verím, že čoskoro z nej odídem.
Lukáš Jando
Nemyslel som si, že je dôležité mať kontrolu nad peniazmi a svojimi výdajmi. Nevedel som si ani vypýtať väčší plat či bonusy a príplatky v práci. Chcel som zarábať viac, najmä kvôli tomu, aby do budúcna vedel zabezpečiť svoju rodinu a mal na nich aj viac času. Michal mi pomohol získať aj vyšší plat v práci či prémie a začal som dostávať aj ďalšie ponuky, z ktorých som si vybral tú najlepšiu pre seba a získal oveľa lepší príjem a podmienky, ako som mal dovtedy. Vo financiách som urobil veľký poriadok, zredukoval zbytočné výdavky a zostáva mi každý mesiac 2x viac peňazí ako predtým. Začal som investovať peniaze, ktoré mi prinášajú pasívne ďalšie peniaze.
Miroslav Kajňák
Ohľadom peňazí som nemal žiadny plán či stratégiu, čo robiť so svojou výplatou, a tak som priveľa míňal. Dotovali ho najmä rodičia. Keď prišla možnosť zapojiť sa do mentorigu, tak som si povedal: “Investícia do seba samého je tou najlepšou investíciou.” Chcel som sa finančne oslobodiť od rodičov, byť od nich nezávislý a nabrať stratenú sebaistotu. Počas mentoringu s Michalom som si našiel skvelú prácu, ktorá ma napĺňa a baví a vďaka nej som získal finančnú nezávislosť od rodičov. Získal som prehľad a kontrolu nad svojimi financiami, a tak som znížil svoje výdaje o vyše 70 %. Vytvoril som si dokonca rezervu a začal voľné peniaze investovať a budovať svoj majetok.
František Tóth
Do mentoringu s Michalom som vstupoval aj preto, že som si chcel upratať vo svojich financiách, pretože aj keď som slušne zarábal, nemal som nad nimi kontrolu a zbytočne som míňal. Počas mentoringu som si upratal svoje financie, zosekal výdaje o vyše 500 EUR mesačne a mám 2x toľko peňazí každý mesiac, ako na začiatku programu, čo mi dovolilo aj viac investovať a strojnásobiť tak svoj majetok.
Peter Debrecký

Krok #2 Dohodni si strategický hovor

Fill out my online form.