Gratulujeme!

Tvoju prihlášku sme prijali. Toto môžeš očakávať ďalej...

KROK #1 - Inštrukcie k strategickému hovoru

  • Po prvé - Prijali sme tvoju prihlášku a v nasledujúcich 24-48 hodinách budem vyhodnocovať a predschvaľovať tvoje odpovede.
  • Keď budeš vybratý - Keď osobne predschválim tvoju prihlášku, ozve sa ti telefonicky naša manažérka pre výber vhodných kandidátov Andrea, ktorá ti dohodne následne hovor s niekým z môjho tímu. Vlado, Jan a Frederik sú špeciálne trénovaní, aby sa vedeli spolu s tebou pozrieť na tvoje ciele a očakávania a spravia s tebou úvodný strategický hovor (vyhraď si aspoň 30-60 minút), vďaka ktorému zistíme, či budeš vhodným kandidátom do skupinového mentoringového programu BRATSTVO CHLAPOV 2.0: Ženy.
  • Keď NEbudeš vybratý - Je to pravdepodobne preto, že tvoju prihlášku som vyhodnotil ako nedostatočnú a tým pádom ťa neprijímame do skupinového mentoringu a nebudeme ťa ani kontaktovať do 48 hodín. Každopádne ti držíme palce ďalej! (P.S. Prípadne vyplň svoju prihlášku znovu, tentokrát čo možno najkonkrétnejšie)

Andrea

Vlado

Jan

Frederik

KROK #2 - Preskoč radu a zavolaj nám IHNEĎ!

V tomto období prijímame 30-50 prihlášok. Pozrieme sa na tvoju prihlášku a ak budeš predschválený, zavoláme ti, dohodneš si konkrétny čas a spravíme strategický hovor.

Je možné, že si jedným z tých nedočkavcov (ako ja), ktorí chcú všetko HNEĎ, chcú preskočiť radu a uistiť sa, že sa im ujde miesto. Môžeš byť proaktívny a zavolať ty nám (v prípade, že je pracovný deň 9:00 - 16:00) na:

+421 950 432 202

V prípade, že sa ti v danom momente nemôžeme aktuálne venovať (každú chvíľu voláme s novými záujemcami o program), zavoláme ti ihneď, ako sa uvoľní linka a budeme dostupní.

Toto negarantuje, že budeš prijatý, ale dá ti šancu získať jedno z voľných miest.