ÁNO! Chcem byť potenciálny partner alebo milenec a preto si dnes objednávam:

Online kurz: Kamarát taky rád 2

...so všetkými bonusmi (spolu v hodnote 538€) dnes len za 147€

Ahoj Michal, už nejaký rok sledujem tvoje rady, začalo to radami na email, potom som si čítal tvoj blog, objednal si aj DVDčko. Asi 2 roky som zažíval so ženami chvíle, pri ktorých som potreboval pomoc. Nevedel som čo mám robiť. Písal som ti aj o svojej bývalej, ktorú som chcel získať naspäť, nakoniec som ale spoznal úplne inú ženu. A teraz sme spolu už pol roka a vyzerá to, že nám to vydrží a budeme spolu stále. A nie len to, ale mám pocit, že som to celé pochopil, čo ženy naozaj chcú a ako sa k nim máme správať. Pritom sme sa spoznali celkom náhodne - v supermarkete. Ja viem, že taká úplná náhoda to nebola a stálo ma to veľa úsilia za tie roky čo sa mi so ženami tak nedarilo, ale za to som veľmi rád tak by som sa ti chcel poďakovať.
Michal
Najskôr som váhal, či sa prihlásiť alebo nie do KTR2,neustále som to zvažoval, ale ako vidím, spravil som dobre. Videl som nejaké tvoje bezplatné videá skôr, ale stále mi tam niečo chýbalo a našiel som to tu. Nebanujem, že som sa pridal. V mnohom mi to pomohlo a vidím, že som to robil nie na 100 ,ale aj na 200% zle a to som si myslel, že som jediný. Ale ako teraz vidím nie som v tom sám. Škoda, že som tieto veci nevedel o 7 rokov skôr, mohlo to byť úplne inak. Ale tak čo už, verím, že sa to podarí zmeniť. Dúfam,že ešte nie je neskoro. Čo si vravel, že to čo sa dozvieme, treba hneď aj zavádzať do praxe, tak aj pomaly zavádzam a človek má hneď lepší pocit. Napríklad tie dotyky, oslovenia, vyvarovania sa chybám a pod. V tom prvom module som si aj uvedomil nejaké svoje veci z minulosti. Zase som si poskladal pár vecí dohromady, že prečo to tak je, ako to je.
Miro
Ahoj Michal, chcem ti len napísať, že si ma úplne zabil. Preštudoval som tvoj princíp 80% zlého chlapca a bol som na káve s kamoškou. Počas celého stretnutia mi v hlave hučal tvoj komentár a od prvých chvíľ som začal skúšať tvoje rady priamo na nej. A ako to celé skončilo ? To sa s ňou poznám už veľmi dlho. Povedala mi, že takú skvelú kávu nečakala a veľmi dobre sa zabavila. Celé stretnutie malo zvláštnu atmosféru ako nikdy predtým. Si pán.
Matúš
Keď sa mi to celé nesníva, tak som sa dostal z 12 ročnej friendzone. Proste som jej prestal neustále vypisovať, žiadne kino ani kávičky o darčekoch ani nehovorím. Trochu som sa jej ukázal ako zlý chlapec a začala ma brať inak. Isto mi pomohli aj sexuálne obrazy. Neveril som, že sa to môže stať aj mne. Proste obyčajný blonďák, žiadna tip top postava. Použil som z každého niečo a ono to zabralo. Vieš ľudí motivovať. Neprestávaj v tom.
Lukáš
Konečne som prešiel po prvý krát tvoj program a chcel by som sa ti poďakovať. Je neuveriteľne rozsiahly a rozoberá veľa vecí do malých detailov. Je dobré, že si rozobral aj to ako si ženu udržať, či myšlienkove pochody predtým, než sa skúsiš vrátiť k ex. Tým je tvoj kurz o dosť vyzretejší ako u konkurencie. Dosť vecí z tvojho kurzu mi už teraz pomáha a tiež mi všetky veci konečne do seba nejak logicky zapadajú. Cez tých motýlikov v brušku a hovorenia niečoho iného než si myslí a chce až po hrátky na mačku a myš. A potom, že je ženy ťažké pochopiť.
Honza
Serus, ja som absolvoval tvoj kurz. Túto sobotu som zavolal kamošku ku mne grilovať a popili sme trochu. Dohodnutí sme boli už dopredu, no večer sa to zlomilo, bol náš prvý sex. Povedala, že ma berie v poslednom čase trochu inak, a že sobotu sa na mňa nepozerala len ako na kamoša.
František

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202

TOTO všetko dnes kúpou Kamarát taky rád 2 získaš: 

  • 45 videí plných konkrétnych tipov, príkladov a reálnych ukážok, ako nebyť viac kamarát a stať sa partnerom alebo milencom pre svoju vysnívanú ženu

  • Viac ako 10 hodín obsahu (v hodnote 297€)

  • BONUS #1: MT101 dôvodov prečo si len kamarát (v hodnote 47€)

  • BONUS #2: Online kurz Z chlapca MUŽ (v hodnote 97€)

  • BONUS #3: Online kurz Metóda sexuálnych obrazov (v hodnote 97€)

POZOR!

Zvýhodnené členstvo platí už LEN:

"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"
Vladimír Erben
"Ja som absolvoval tvoj kurz a túto sobotu som zavolal kamošku ku mne grilovať, no večer sa to zlomilo a bol náš prvý sex :) Povedala, že ma berie v poslednom čase trocha inak a že v sobotu sa nepozerala na mňa len ako na kamoša :) Ja som použil veľa vecí z tvojho kurzu, ale veľa som robil aj po svojom :) Taký mix a ono to zabralo."
František

Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."