Má ťa rada ako kamaráta?!

Prestaň byť jej bútľavá vŕba, ukáž jej konečne tvoje nové, lepšie, príťažlivejšie JA a nechaj ju, aby sa do teba zaľúbila a chcela ona teba!

Dočítaj do konca! Tieto informácie stiahnem už o: 

Deje sa to práve teraz?!

Možno máš práve teraz kamarátku, ktorá sa ti páči a chcel by si ju.

Chcel “tak inak”… Máš o ňu záujem, vedel by si si s ňou predstaviť aj niečo viac…

Rozmýšľaš, ako jej to povedať a chceš zistiť, či aj ona cíti niečo k tebe. Chceš vedieť, na čom u nej si. Tá neistota ťa zožiera a už to viac nevydržíš!

Bojíš sa síce odmietnutia a toho, že niečo pokazíš a už to nebude také, ako predtým.

No naberieš všetku odvahu, ktorá ti pri nej ešte zostala a vypustíš to zo seba von:

“Vieš, chcel som ti už dlhšie niečo povedať. Páčiš sa mi a niečo k tebe cítim. Beriem ťa viac ako iba kamarátku a chcel som vedieť, ako to vidíš ty.”

Chvíľka ticha…

Je prekvapená!

Prichádza nevyhnutné:

Vieš, ale ja ťa beriem len ako kamaráta. Nechcem pokaziť ten náš super vzťah. A hovorila som ti, že si teraz nikoho nehľadám, nemala by som na vzťah čas. Mám toho veľa v škole.” A aby ťa totálne neranila a aby nebola ona za tú zlú, tak k tomu dodá: “Možno niekedy neskôr začnem k tebe niečo cítiť. Prepáč.”

Takmer si odpadol od stresu, ale OPÄŤ MÁŠ NÁDEJ!

A zrazu, o pár týždňov, ju vidíš na fotkách s iným chalanom, lajkuje mu statusy a ty začínaš byť nervózny…

Kým sa tvoje obavy nepotvrdia - Niečo s ním rieši a sú vo vzťahu.

DOPI!! Čo to? Nemôžeš tomu uveriť!

Prezradím ti tajomstvo...

Stal sa z teba KAMARÁT!

Jednoducho ti povedala, že si jej kamarát a nič viac medzi vami nebude. Dostal si sa do priepasti s názvom FRIENDZONE!

 • Čo ak ti poviem, že sa z toho môžeš ešte dostať?
 • Čo ak to ešte stále môžeš otočiť, získať jej pozornosť a nechať ju, aby sa ona snažila o teba?
 • Čo ak by ťa videla ako potenciálneho partnera alebo milenca?
 • Je to pre teba lákavé?

Toto všetko je možné

Volám sa Michal Kopecký.

Som autorom bestsellerov Príťažlivosť, Ako ju získať, "Aj ja som CHLAP 2.0" a zakladateľom projektu CHLAP 2.0.

Začínal som ako chalan, o ktorého ženy nemali moc veľký záujem. Nevedel som, ako na ženy, ako nebyť len ich kamarát a dokonca, do 22 rokov som bol panic. Myslel som si, že nie je snáď väčšieho lúzra ako som bol kedysi ja. 

Som živým príkladom toho, že sa to dá zmeniť. Nikde nie je napísaný tvoj osud a môžeš si ho začať písať sám. Mne sa z toho podarilo dostať a tebe chcem ukázať, že sa to dá tiež.

Verím tomu, že keď som to zvládol ja, zvládneš to aj ty.

Naozaj to dokážem?

"Michal, myslíš že to zvládnem? Môžem získať tú, po ktorej tak veľmi túžim?"

Dokážeš to!

Môžeš získať tú, ktorú momentálne chceš, môžeš si začať vyberať a užívať si. Ktokoľvek to dokáže. Dokážeš to aj napriek tomu, že si bol možno doteraz sám. Aj keď si nemal ešte žiadnu babu, nemáš veľa peňazí a ani dokonalý výzor Taliana. 

Stačí dodržiavať tieto kroky:

 1. Dostať sa z kamarátstva von a zistiť, ako si vybrať tú správnu ženu pre seba.
 2. Pracovať na svojej príťažlivej osobnosti a zvyšovaní hodnoty.
 3. Od začiatku nemať očakávania a pristupovať k nej nie ako ku kamarátke.
 4. Získať ju.
 5. Udržať si ju.

Prečo som si taký istý, že to zvládneš?

Viem to, pretože som pre teba vytvoril komplexný program a systém krok za krokom, v ktorom ťa doslova vezmem za ručičku z miesta, kde sa práve teraz nachádzaš a od úplného začiatku do samotného konca ti ukážem, ako to celé zvládneš aj ty.

Poviem ti všetko, čo potrebuješ vedieť k tomu, aby si sa stal majstrom a vedel sa vynájsť v akejkoľvek situácii, do ktorej sa pri ženách dostaneš.

Všetko, čo potrebuješ vedieť, som vložil do prémiového online kurzu

Kamarát taky rád 2

V tomto 6-týždňovom online kurze sa krok po kroku, v 4 moduloch naučíš, ako sa dostať z kamarátstva u ženy, ktorú chceš, staneš sa pre ňu, ale aj pre ostatné ženy, oveľa príťažlivejším a nebudú ťa brať len ako kamaráta. Na záver, keď ich získaš ako kamarátky s benefitmi, sexuálne partnerky, či priateľky, sa dozvieš, ako si ich udržať.

Čo ti prémiový online kurz Kamarát taky rád 2 ukáže?

 • Čo si robil zle a dostal sa vďaka tomu do kamarátstva, aby sa to už neopakovalo a ženy ťa nevideli od prvého okamihu ako kamaráta.
 • Ako jej dať najavo, že nie si na nej závislý a nechať ju aby po tebe túžila.
 • Ako rozoznať vhodné a nevhodné ženy a nakoniec vybrať tú správnu pre teba, s ktorou môžeš mať dlhodobý vzťah.
 • Princíp príťažlivosti a ako ju budovať, aby ťa už od začiatku videla ako svojho milenca či priateľa.
 • Ako ukázať svoj záujem o ženy, čím pritiahneš ich pozornosť a budú sa s tebou chcieť stretnúť a byť v tvojej blízkosti.
 • Ako byť k ženám viac sexuálny a nechať ich, aby svoju sexualitu zdieľali s tebou.
 • Prečo je lepšie vzbudiť záujem hneď na začiatku a kde robí väčšina chlapov chybu.
 • Ako nebyť len kamarát, aj keď si do kamarátstva už spadol a nevieš, ako sa dostať von.
 • Ako, krok po kroku, prejsť z kamarátstva do vzťahu, získať ju a následne si ju udržať, aj keď nemáš milióny na účte alebo luxusné auto.

Premýšľal som, ako ti môžem ešte pomôcť...

...a napadla mi bláznivá vec. Viem, čím všetkým som si musel prejsť ja a čo všetko ma to stálo, dostať sa z friendzone. Rozhodol som sa teda, dať ti ešte niečo navyše. Záleží mi na tom, aby si bol pripravený. Spolu ku kurzu odomňa získaš ZDARMA aj tieto bonusy:


Metóda sexuálnych obrazov

Vlož jej do hlavy obrazy, pri ktorých bude večer zaspávať vlhká a ráno sa prebúdzať mokrá,              s myšlienkou na teba. Nauč sa používať sexuálne obrazy, pri ktorých po tebe bude túžiť a ktorých sa nedokáže zbaviť.

V kurze nájdeš vysvetlenie, prečo a ako fungujú sexuálne obrazy, slová, ktoré naštartujú jej sexuálnu fantáziu a reálne ukážky konverzácií so sexuálnymi obrazmi. 


Z chlapca MUŽ

Stáva sa ti, že ťa ženy neberú vážne? Pristupujú k tebe stále v rukavičkách a cítiš, že ti až tak úplne nedôverujú? V tom prípade je možné, že ťa nevidia ako muža, ale stále ako chlapca. Prekonaj túto prekážku. Nechaj chlapca umrieť a zroď sa ako muž.

Prejdeme si spolu, čo je potrebné pre túto zmenu a spoločne prejdeme všetky kroky k tomu, aby sme vytvorili muža, ktorého budú ženy uznávať, obdivovať a túžiť po ňom.


MEGAŤAHÁK 101 dôvodov prečo si len kamarát

Zozbieral som pre teba 101 tipov a rád, ako nebyť len kamarát a dal ich do tohto MEGAŤAHÁKU, v ktorom sa dozvieš, prečo s tebou nechce mať tvoja vysnívaná žena nič viac. Tento ťahák ti pomôže poučiť sa z mojich chýb a poznatkov, ktoré som zozbieral za roky, keď som pracoval na sebe a zisťoval, ako sa dostať z friendzone.


Pretože mi na tebe záleží a nechcem aby si skončil len ako kamarát, rozhodol som že:

TOTO VŠETKO ZÍSKAŠ

 • 45 videí plných konkrétnych tipov, príkladov a reálnych ukážok, ako nebyť viac kamarát a stať sa partnerom alebo milencom pre svoju vysnívanú ženu
 • Viac ako 10 hodín obsahu (v hodnote 297€)
 • BONUS #1: MT101 dôvodov prečo si len kamarát (v hodnote 47€)
 • BONUS #2: Online kurz Z chlapca MUŽ (v hodnote 97€)
 • BONUS #3: Online kurz Metóda sexuálnych obrazov (v hodnote 97€)

Celková hodnota: 538€

↓ LEN ZA 147€ ↓

Táto možnosť vyprší už o:

No čo, páči sa ti to? Keby ti všetko toto konečne prinieslo do tvojho života ženu, po ktorej už tak dlho túžiš, stálo by ti to za to?

Keby si pri tých nových ženách bol od prvého momentu vnímaný ako potenciálny milenec či priateľ a nemusel by si si zažívať tie nekonečné výhovorky a odmietnutia, že má priateľa, nikoho momentálne nechce a ty si len jej dobrý kamarát? Čo by si bol ochotný pre to spraviť, aby si sa toho navždy zbavil?

Asi by si za to dal čokoľvek, nemám pravdu?

Aké je to byť chlapom, o ktorého sa ženy zaujímajú? 

Len si predstav, aké to bude, keď sa budeš najbližšie baviť s kamarátkou či bývalou, na ktorú máš slabosť. Ona ťa bude zrazu vidieť v inom svetle. Budeš s ňou vedieť flirtovať, doberať si ju a rozžiariš jej oči. Bude sa chcieť s tebou baviť pokojne aj hodiny a na konci tohto všetkého, ťa bude chcieť aj sama pobozkať.

No ty sa rozhodneš, či to tak chceš a či ťa zaujala aj niečím iným, okrem svojej krásy.

Vieš si predstaviť, aké je to byť chlapom, ktorý si môže vyberať?

Práve teraz máš tri možnosti, ako sa bude tvoj život od tohto momentu uberať:

 • Môžeš robiť to, čo si robil doteraz a ďalej sa trápiť tým, že ženy sa o teba jednoducho nezaujímajú, neustále randia s niekým iným a pri tebe sa len vyhovárajú, že si nikoho nehľadajú, alebo že teraz nemajú čas. Prípadne sa s tebou bavia len zo slušnosti, lebo ťa nechcú zraniť.
 • Môžeš skúsiť prichádzať na všetko sám. Ísť, ako kedysi ja, cestou pokusu a omylu, kupovať ženám darčeky, večere, vyhodiť peniaze na posilku, drahé oblečenie a auto. Ale to ju nijak nepritiahne, pokiaľ nie je tvojim cieľom hľadať si zlatokopku.
 • Môžeš otvoriť oči a uvidieť, čo práve teraz pred tebou stojí a uvedomiť si, že TOTO JE ONO. Toto je tvoj život.

Ak túto oblasť svojho života ohľadom žien nejak nenapravíš, jedného dňa sa zobudíš a zistíš, že už je neskoro.

Len tieto 3 možnosti. Ktorú si vyberieš ty ? Rozhodni sa ale teraz, pretože táto možnosť je časovo obmedzená. Bez mojej pomoci však budeš na všetko musieť prichádzať sám a trápiť sa aj keď už NEMUSÍŠ. Znie to možno kruto, ale myslím, že mi dáš za pravdu.

Práve teraz môžeš získať moje skúsenosti a overený návod, ktorý ťa prevedie za ručičku od dostania sa z kamarátstva, v ktorom práve si, cez odhalenie tvojho príťažlivého ja, vďaka čomu už nabudúce nebudeš vnímaný len ako kamarát, ale dokážeš si svoju vysnívanú získať a aj udržať. 

Môžeš iba získať

Som si istý tým, že toto ti pomôže získať kamarátku, po ktorej túžiš, späť svoju bývalú alebo priťahovať od prvého momentu ženy, pre ktoré by si bol inak len kamarátom. Dávam ti svoje slovo. Nič neriskuješ! Môžeš iba získať.

Na kompletne celý program máš odo mňa 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak budeš mať počas tejto doby pocit, že to nie je to najlepšie, čo môžeš na túto tému získať a neprekonalo to tvoje očakávanie, tak mi napíš a ja ti vrátim všetky peniaze do posledného centu späť. Nebojím sa ti dať takúto záruku, pretože nechcem, aby si čokoľvek riskoval a chcem toto rozhodnutie spraviť pre teba jednoduchým. Je to fér?

Táto možnosť je časovo obmedzená, tak sa ponáhľaj a získaj návod, ako sa môžeš dostať z kamarátstva

Táto možnosť vyprší už o:

Ďakujem ti, že si si našiel čas, prečítal si si túto stránku a verím, že keď použiješ moje skúsenosti a poznatky, prestaneš byť pre ženy len kamarát

P.S. V prípade, že si jedným z tých ľudí (ako ja), ktorí preskočia na koniec stránky, tu je moja ponuka:

Po rokoch môjho života, kedy som bol pre všetky ženy len kamarát a bútľavá vŕba, som zistil, ako sa dá dostať z kamarátstva a začal priťahovať ženy už od prvého momentu. Tieto poznatky som zozbieral a nahral do prémiového kurzu Kamarát taky rád 2, v ktorom ti celý postup ukážem a za ruku ťa, krok po kroku, prevediem všetkým, čo potrebuješ vedieť k tomu, aby si už nebol viac len kamarát.

Tento prémiový kurz Kamarát taky rád 2 aj s bonusmi, máš možnosť získať v zľave, za zlomok jeho ceny. Akcia je však časovo limitovaná, preto sa ponáhľaj a získaj ho ešte dnes.

Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a získať svoj kurz Kamarát taky rád 2 spolu s bonusmi.