Ďakujem za tvoj záujem! Teraz je čas na tvoju domácu úlohu...

KROK #1 - Pozri si toto osobné video, ktoré som spravil, aby som ti ukázal, PREČO je mojou obrovskou vášňou pomôcť TI!

KROK #2 - Tu je to, čo môžeš očakávať ďalej...

  • 1
    Po prvé - Ihneď, ako tvoju prihlášku spracujeme (a v prípade, že si ju vyplnil konkrétne a detailne), ozve sa ti do 48 hodín náš manažér pre výber vhodných kandidátov pre Michalov ročný mentoringový program.
  • 2
    Po druhé - Manažér pre výber vhodných kandidátov s tebou spraví cca 30 minútový rozhovor a položí ti niekoľko otázok, na základe ktorých zistí, ako konkrétne ti môžeme pomôcť a následne, ak posúdi, že si vhodný kandidát, odporučí ťa nášmu programovému riaditeľovi.
  • 3
    Po tretie - Ak budeš predvybraný (v prípade, že máme ešte stále voľné miesta), obratom ti zavolá náš programový riaditeľ a vyrieši s tebou všetky detaily ohľadom programu a dá ti inštrukcie, ako môžeš ihneď začať.

Michaela Kubus 

Manažérka pre výber vhodných kandidátov

Lenka Gogoľová 

Programová riaditeľka

Si pripravený začať hneď TERAZ?

Je možné, že si jedným z tých nedočkavcov (ako ja), ktorí chcú všetko HNEĎ. Nechceš čakať na to, kým sa ti ozveme, aby si zistil, či si vhodný kandidát do Michalovho ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***. Tu je číslo, na ktoré nám môžeš hneď teraz zavolať (v prípade, že je pracovný deň 8:00 - 16:00)

+421 919 199 690

V prípade, že by sa ti v danom momente jeden z našich ľudí nemohol aktuálne venovať (každú chvíľu voláme s novými záujemcami o program), zavoláme ti ihneď, ako sa uvoľní linka.

KROK #3 - Pozri si tieto dve videá za domácu úlohu...

Pozri si VIDEO #1
Tvoj tréning začína práve teraz

Čo je potrebné k tomu, aby si uspel u žien (a v živote?)

Úspech v akejkoľvek oblasti, či už sú to ženy, peniaze, vzťahy či biznis nie je náhoda. Za posledných 8 rokov, čo pomáham chlapom byť lepšími po všetkých stránkach som prišiel na 6 základných vecí, ktoré keď budeš nasledovať (a riadiť sa nimi), nie je možné, aby si neuspel.

Chcem ti odhaliť 6 nevyhnutných krokov, aby si sa dostal z miesta, kde aktuálne si na miesto, kde chceš ideálne byť.

Pozri si VIDEO #2
Chlapi ako ty a ich cesta

Sami neverili, čo je pre nich možné...

No v momente, ako sa vydali na túto cestu, začali sa búrať postupne ich presvedčenia, že oni nie sú dosť dobrí, nie sú dosť pekní, nie sú dosť bohatí či úspešní na to, aby mali ženy a život, po akých túžia. Úplne obyčajní chlapi, ktorí nie sú ničím extra výnimoční to dokázali. Zvýšili svoje sebavedomie, mali viac sexu, získali ženu, po ktorej túžili, začali viac zarábať či rozbehli svoj biznis naplno. A navyše sú spokojnejší a šťastnejší ako kedykoľvek predtým. Čomu za to vďačia?