Gratulujeme!

Tvoju prihlášku sme prijali. Toto môžeš očakávať ďalej...

KROK #1 Pozri ihneď - PREČO je mojou obrovskou vášňou pomôcť TI ohľadom žien, životného štýlu a peňazí!

  • Po prvé - Prijali sme tvoju prihlášku a v nasledujúcich 24-48 hodinách budem vyhodnocovať a predschvaľovať tvoje odpovede.
  • Po druhé - Keď osobne predschválim tvoju prihlášku, ozvem sa ti telefonicky, pozriem sa na tvoje ciele a očakávania a spravím s tebou úvodný pohovor, vďaka ktorému zistím, či budeš vhodným kandidátom do mentoringového programu.
  • Po tretie - Nižšie nájdeš svoj úvodný tréning do mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***! Ponor sa doň ihneď a buď pripravený, kým sa ti ozvem.

KROK #2 - Preskoč radu a zavolaj mi IHNEĎ!

V tomto období prijímame 30-50 prihlášok. Pozriem sa na tvoju prihlášku a ak budeš predschválený, zavolám ti a spravím úvodný pohovor.

Je možné, že si jedným z tých nedočkavcov (ako ja), ktorí chcú všetko HNEĎ a chcú preskočiť radu, môžeš byť proaktívny a zavolať ty mne (v prípade, že je pracovný deň 9:00 - 18:00):

+421 902 287 147

V prípade, že by sa ti v danom momente nemôžem aktuálne venovať (každú chvíľu volám s novými záujemcami o program), zavolám ti ihneď, ako sa uvoľní linka a budem dostupný.

Toto negarantuje, že budeš prijatý, ale dá ti šancu získať jedno z voľných miest.

KROK #3 - Pozri si tieto dve videá za domácu úlohu...

Pozri si VIDEO #1
Tvoj tréning začína práve teraz

Čo je potrebné k tomu, aby si mal výsledky ohľadom žien, životného štýlu a peňazí?

Úspech v akejkoľvek oblasti, či už sú to ženy, peniaze, vzťahy či biznis nie je náhoda. Za posledných 10 rokov, čo pomáham chlapom byť šťastnými vo vzťahu so svojou vysnívanou ženou, som prišiel na 5  krokov, ktoré keď budeš nasledovať (a riadiť sa nimi), nie je možné, aby si neuspel.

Chcem ti odhaliť 5 kľúčových krokov, aby si sa dostal z miesta, kde aktuálne si na miesto, kde chceš ideálne ohľadom žien, životného štýlu a peňazí byť takto o 12 mesiacov.

Pozri si VIDEO #2
Chlapi ako ty a ich cesta

Sami neverili, čo je pre nich za 12 mesiacov možné...

No v momente, ako sa vydali na túto cestu, začali sa búrať postupne ich presvedčenia, že oni nie sú dosť dobrí, nie sú dosť pekní, nie sú dosť bohatí či úspešní na to, aby mali ženy a život, po akých túžia. Úplne obyčajní chlapi, ktorí nie sú ničím extra výnimoční to dokázali. Zvýšili svoje sebavedomie, spoznali viac žien a získali ženu, po ktorej túžili, začali viac zarábať či rozbehli svoj biznis naplno. A navyše sú spokojnejší a šťastnejší ako kedykoľvek predtým. Čomu za to vďačia a čo im k tomu pomohlo?