Pripravil som si pre teba 52 analýz konverzácií

z online kurzu Systém okamžitého stretnutia. Prevediem ťa všetkými konverzáciami podľa obtiažnosti easy, medium a hard.

Urobím s tebou podrobnú analýzu a ukážem ti môj pohľad na celú konverzáciu, aby si ju dostal pod kožu a pochopil každú jeden krok, každý kúsok systému a aby si chápal každú jednu správu a moju reakciu prečo som to tak urobil.

Každá žena a konverzácia je jedinečná a iná.

Mám tu pre teba malú ukážku, ako to vyzerá

Ako príklad ti dávam konverzáciu s Luckou. V nej ti ukážem ako reagovať v prípade, že sa vaša konverzácia predĺži a zakecáte sa. Pri tom celý systém stráca svoj zmysel. V tomto videu ti ukážem, ako sa z toho vykrútiť, aby ste si nepísali príliš dlho a stále si si s ňou dokázal dohodnúť stretnutie do 10 správ.

Vyplň údaje a získaj 52 analýz konverzácií ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Konečne chlap, čo pozná ženy :)"

- Sandra


"Miško ty si pán... Ku online baleniu som mal podobné predsudky, ako väčšina. A tak som začal to skúšať iba nedávno. No hneď prvé pozvanie vonku má u dievčaťa odozvu, že príď dnes. Akože, začína to super, len sa bojím, že až príliš dobrá reakcia. Good job."

- Tarek


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."

- Marek


"Potvrdzujem, nakoľko som zaviedol do praxe a vážne to funguje. Na 10 žien, na ktoré som tento systém aplikoval, tak cca 7 mi do pár viet napísali ich tel. číslo, na ktoré som volal a dohodol si s nimi aktivitu vonku. Tie zvyšné 3 napísali wau, to je iná rýchlosť a dali mi zatiaľ ich FB. A na zvyšné som viac menej získal nie v ten deň, ale ten ďalší alebo keď boli online ako učíš, aby som sa nezamotal do písania a dali mi tiež číslo alebo FB.""

- Ľubomír


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."