MEGA ŤAHÁK 101 DÔVODOV, PREČO SI LEN KAMARÁT

V tomto dokumente odhalíš prečo si pre ňu len kamarát. Pozrieme sa spolu na všetky veci, prečo ťa berie ako kamaráta a nič viac. Ukážme ti spôsoby ako to zmeniť, a ako sa stať jej potenciálnym milencom alebo priateľom v ktorom bude vidieť chlapa, po ktorom túži.

 Dozvieš sa v ňom napríklad:

  • Slovné signály ktoré ti hovorí, aby ťa utvrdila v tom že nič viac ako kamarát nebudeš.
  • Signály, vďaka ktorým spoznáš že o teba nemá nijako inak záujem
  • Dôvody prečo ťa ani naďalej nebude brať ako svojho partnera alebo milenca
  • Riešenia na to, ako sa správať, aby ťa nebrala ako samozrejmosť a aby si vážila čas s tebou.
  • Prečo s tebou nikdy neflirtuje a všetko otočí vždy do srandy
  • Prečo by si za ňu nemal vždy platiť a pozývať ju
  • Čo je to ten "zlý chlapec" a prečo ho všetky ženy tak zbožňujú a nevedia mu odolať
  • Prečo by si mal prestať poukazovať na svoje nedostatky a nehrať to na ľútosť
  • Kedy je vhodné prejaviť jej náklonnosť a to čo k nej v skutočnosti cítiš

Vyplň údaje a získaj svoj
MEGA ŤAHÁK 101 DÔVODOV, PREČO SI LEN KAMARÁT ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Musím ti poďakovať, zbalil som totálnu desiatku... inteligentnú, krásnu, milú, trošku drzú. Dievča je zrejme po uši zaľúbené a hovoria o tom jej smsky. Zaplatil som si Majstra Reči a vtedy sa začalo všetko meniť. Začal som spávať s kamoškou, ktorú som dlho chcel a dve holky čo o mne počuli len z rozprávania mi do očí povedali, že sa chcú so mnou zoznámiť."


"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."


"Môžem povedať, že na základe Michala som prišiel ku geniálnemu vzťahu s jednou ženou, s ktorou sme sa pred 2 týždňami zosobášili..."


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."