MEGA ŤAHÁK 101 OTÁZOK NA ROZHOVOR

Spísal som pre teba 101 otázok, ktoré môžeš žene počas rozhovoru položiť. A je jedno či sa s ňou bavíš na internete alebo naživo. Každú jednu otázku ber ako možnosť, dozvedieť sa o nej niečo viac a spoznať ju bližšie. Keď ti odpovie, pokojne sa jej spýtaj hlbšie.

 Dozvieš sa v ňom napríklad:

  • Neutrálne otázky, vďaka ktorým začneš kovnerzáciu a začnej ju spoznávať
  • Otázky na zistenie, či je introvertka alebo extrovertka, aby si s ňou vedel lepšie komunikovať
  • Otázky na jej koníčky, vďaka čomu budeš vedieť, čo má rada a kam ju vziať na vaše prvé stretnutie
  • Otázky ohľadne jej práce
  • Osobné otázky, ktoré sa môžeš pýtať len ak sa aspoň trochu poznáte
  • Ako sa jej nenápadne opýtať na to, po akom chlapovi túži a o čo má záujem
  • Vzťahové a sexuálne otázky, vďaka ktorým môžeš preniknúť k jej intímnym túžbam

Vyplň údaje a získaj svoj
MEGA ŤAHÁK 101 OTÁZOK NA ROZHOVOR ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Musím ti poďakovať, zbalil som totálnu desiatku... inteligentnú, krásnu, milú, trošku drzú. Dievča je zrejme po uši zaľúbené a hovoria o tom jej smsky. Zaplatil som si Majstra Reči a vtedy sa začalo všetko meniť. Začal som spávať s kamoškou, ktorú som dlho chcel a dve holky čo o mne počuli len z rozprávania mi do očí povedali, že sa chcú so mnou zoznámiť."


"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."


"Môžem povedať, že na základe Michala som prišiel ku geniálnemu vzťahu s jednou ženou, s ktorou sme sa pred 2 týždňami zosobášili..."


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."