MEGA ŤAHÁK 101 Tipov pre zvýšenie sebavedomia

Najdôležitejšie zo všetkého je tvoje sebavedomie. Ako si veríš. Ako sa cítiš v určitých situáciách. Či robíš veci, z ktorých máš strach. Preto ti chcem dať do rúk prémiový dokument so 101 konkrétnymi a praktickými tipmi pre zvýšenie tvojho sebavedomia - a je jedno, ako veľmi si momentálne hanblivý či introvert.

 Dozvieš sa v ňom napríklad:

  • 10 tipov na každodenné rozširovanie tvojej komfortnej zóny
  • 14 výziev, ktoré ťa prinútia prekonávať samého seba
  • 4 aktivity, vďaka ktorým sa budeš mať viac rád
  • 13 spôsobov nadväzovania vzťahu s ostatnými ľuďmi, aby si sa cítil istejšie
  • 15 činností, ktoré ti pomôžu v napĺňaní tvojich skrytých snov a cieľov
  • 5 techník, vďaka ktorým prekonáš strach z telefonovania ženám
  • 12 tipov, ako spravíš zo svojho cestovania a dovolenky skvelé dobrodružstvo
  • 17 spôsobov, ako budeš trénovať svoje sebavedomie v praxi s neznámymi ľuďmi, ale aj so ženami
  • 7 tipov, ako vyriešiť vzťahy so ženami v tvojom okolí
  • 4 výzvy na záver, aby si si užil zábavu a nabral pri tom odvahu

Vyplň údaje a získaj svoj
MEGA ŤAHÁK 101 Tipov pre zvýšenie sebavedomia ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Musím ti poďakovať, zbalil som totálnu desiatku... inteligentnú, krásnu, milú, trošku drzú. Dievča je zrejme po uši zaľúbené a hovoria o tom jej smsky. Zaplatil som si Majstra Reči a vtedy sa začalo všetko meniť. Začal som spávať s kamoškou, ktorú som dlho chcel a dve holky čo o mne počuli len z rozprávania mi do očí povedali, že sa chcú so mnou zoznámiť."


"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."


"Môžem povedať, že na základe Michala som prišiel ku geniálnemu vzťahu s jednou ženou, s ktorou sme sa pred 2 týždňami zosobášili..."


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."