MEGA ŤAHÁK 101 SIGNÁLOV ZÁUJMU

V tomto dokumente nájdeš 101 rôznych znakov, že si žene sympatický, páčiš sa jej a chce ťa. Sú to veci, ktoré ti ženy budú podvedome vysielať, keď sa pri tebe budú cítiť dobre. Začni si tieto veci na ženách všímať...

 Dozvieš sa v ňom napríklad:

  • Aké signály na teba vyžaruje jej telo a jej tvár, keď sa s tebou chce zoznámiť
  • Ako odpovedať na jej signály pri zoznámení, a čo si všímať na jje správaní.
  • Aké tri časti jej tela si máš všímať pri vašom stretnutí a rozhovore, aby si vedel odhadnúť jej skutočné úmysly.
  • Čo znamená, pokiaľ žena pri tebe odhaľuje svoje zápästie
  • Aké slová a formulácie používajú ženy pri rozhovoroch keď sa im páčiš a aké naopak keď si im nesympatický
  • Ako rozoznať falošné NIE od toho skutočného a čo to znamená
  • Čo znamená keď pri rozhovore odbieha z akamarátkami, no stále sa vracia k tebe
  • Spôsoby, ako žena dáva najavo svoj záujem prostredníctvom dotykov.
  • Ako zistíš, že sa tvoj kamarátka o teba zaujíma viac, ako len o kamaráta

Vyplň údaje a získaj svoj
MEGA ŤAHÁK 101 SIGNÁLOV ZÁUJMU

ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Musím ti poďakovať, zbalil som totálnu desiatku... inteligentnú, krásnu, milú, trošku drzú. Dievča je zrejme po uši zaľúbené a hovoria o tom jej smsky. Zaplatil som si Majstra Reči a vtedy sa začalo všetko meniť. Začal som spávať s kamoškou, ktorú som dlho chcel a dve holky čo o mne počuli len z rozprávania mi do očí povedali, že sa chcú so mnou zoznámiť."


"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."


"Môžem povedať, že na základe Michala som prišiel ku geniálnemu vzťahu s jednou ženou, s ktorou sme sa pred 2 týždňami zosobášili..."


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."