MEGA ŤAHÁK 101 SITUAČNÝCH ZOZNÁMENÍ

Zaznamenal som pre teba desiatky nápadov, ako sa môžeš zoznamovať so ženami v akejkoľvek situácií, do ktorej sa počas bežného dňa dostaneš. Zabudni na ulice a diskotéky, ženy sú všade. Ukážem ti konkrétne situácie, ktoré sa mi stali a ako som v nich reagoval a premostil na zoznámenie.

 Dozvieš sa v ňom napríklad:

  • 5 situácií pri bare alebo na diskotéke, ktoré sa mi stali a otočil som ich na zoznámenie a minimálne výmenu kontaktu
  • Situácie, ako sa vďaka obyčajnému komplimentu dokážeš úplne prirodzene baviť so ženami
  • Príbeh ako som sa pri obede spoznal s kamoškou jednej čašníčky
  • Spôsoby ako sa jednoducho zoznámiť vo vlaku alebo v autobuse
  • Taktika, ako sa prihovoriť kolegyni a nadviazať s ňou kontakt
  • Spôsoby, ako sa dá jendoducho začať konverzácia na internete a čo mi fungovalo, keď som si písal so ženami
  • Situácie, ktoré môžeš zažiť pri nakupovaní alebo behaní po obchodoch
  • Ako aj obyčajné čakanie na kamaráta alebo kamarátku môže byž vhodné na spoznanie sa so ženami
  • Ako aj obyčajný názor, dokáže zaistiť, aby sa s tebou žena bavila hodiny a chcela sa stretnúť

Vyplň údaje a získaj svoj
MEGA ŤAHÁK 101 SITUAČNÝCH ZOZNÁMENÍ ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Musím ti poďakovať, zbalil som totálnu desiatku... inteligentnú, krásnu, milú, trošku drzú. Dievča je zrejme po uši zaľúbené a hovoria o tom jej smsky. Zaplatil som si Majstra Reči a vtedy sa začalo všetko meniť. Začal som spávať s kamoškou, ktorú som dlho chcel a dve holky čo o mne počuli len z rozprávania mi do očí povedali, že sa chcú so mnou zoznámiť."


"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."


"Môžem povedať, že na základe Michala som prišiel ku geniálnemu vzťahu s jednou ženou, s ktorou sme sa pred 2 týždňami zosobášili..."


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."