MEGA ŤAHÁK 101 TIPOV NA RANDE

Spísal som pre teba 101 Tipov na skvelé rande, ktorými sa môžeš inšpirovať (hlavne) pri prvých stretnutiach. Vnímaj každú jednu ženu ako výnimočnú bytosť a zariaď, aby vaše stretnutie bolo pre ňu nezabudnuteľné. Je potomveľmi pravdepodobné, že sa bude chcieť s tebou stretnúť znovu...

 Dozvieš sa v ňom napríklad:

  • Ako zvýšiť šance na to, aby ťa pri pozvaní na rande neodmietla
  • Kedy je najvhodnejšie si dohodnúť rande a ako ti to pomôže pri vašom stretnutí
  • Prečo nemáš na prvé rande nosiť žiadne dary, aj keď sa ti to zdá byť vhodné a čo všetko tým môžeš pokaziť
  • Ako sa pripraviť na stretnutie so ženou, na ktorú maličkosť chlapi zabúdajú a strácajú u žien hneď záujem
  • Akým témam sa vyvarovať a o čom sa s ňou vôbec nebaviť, ak nechceš, aby tvoje stretnutie skončilo fiaskom
  • Detaily, ktoré si ženy pri stretnutí všímajú a môžu ťa posunúť na úplne iný level
  • Základné praktiky gentlemana a ako zakomponovať do vášho stretnutia dotky, aby si v nej rozpálil iskru
  • 11 hodnotných tipov, ako sa pripraviť na váš spoločný bozk tak, aby na to nezabudla do najbližšieho rána
  • Ako ukončiť spločné rande a nebyť pri tom za hulváta, ktorý nevie čo sa patrí

Vyplň údaje a získaj svoj
MEGA ŤAHÁK 101 TIPOV NA RANDE

ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Musím ti poďakovať, zbalil som totálnu desiatku... inteligentnú, krásnu, milú, trošku drzú. Dievča je zrejme po uši zaľúbené a hovoria o tom jej smsky. Zaplatil som si Majstra Reči a vtedy sa začalo všetko meniť. Začal som spávať s kamoškou, ktorú som dlho chcel a dve holky čo o mne počuli len z rozprávania mi do očí povedali, že sa chcú so mnou zoznámiť."


"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."


"Môžem povedať, že na základe Michala som prišiel ku geniálnemu vzťahu s jednou ženou, s ktorou sme sa pred 2 týždňami zosobášili..."


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."