MEGA ŤAHÁK 101 ÚVODNÝCH SPRÁV

V tomto dokumente nájdeš 101 úvodných správ, ktorými sa môžeš inšpirovať pri svojom prvom kroku na internete. Napíš žene na internete originálnu prvú správu, aby is sa odlíšil od všetkých, ktorí jej píšu a ignoruje ich. Prispôsob si tieto správy svojmu štýlu komunikácie a odlíš sa od ostatních.

 Dozvieš sa v ňom napríklad:

  • Reakcie na bežné situácie, ktoré ženy na internete zažívajú v krátkej aj dlhej verzií
  • Spôsoby, ako čo najoriginálnejšie okomentovať jej profil tak, aby ti chcela odpísať
  • Správy, ktoré použiješ v prípade, že pozerala tvoj profil a sama ti napísala
  • Ako začať konverzáciu na tému jej znamenia a urobiť tak dojem hneď na začiatku
  • Príklady originálneho komplimentu, vďaka čomu sa môžeš vyhnúť tuctovým klišé
  • Ako už prvými správami u nej prebudiť zvedavosť a nechať ju aby sa zaujímala sama
  • Využitie zátvorkových správ a vysvetlení mezdi riadkami
  • Správy pre špecifické miesta na internetových zoznamkách, vďaka čomu môžeš pôsobiť originálne aj na iných sociálnych sieťach ako na pokeci

Vyplň údaje a získaj svoj
MEGA ŤAHÁK 101 TIPOV NA RANDE

ešte dnes

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202


"Musím ti poďakovať, zbalil som totálnu desiatku... inteligentnú, krásnu, milú, trošku drzú. Dievča je zrejme po uši zaľúbené a hovoria o tom jej smsky. Zaplatil som si Majstra Reči a vtedy sa začalo všetko meniť. Začal som spávať s kamoškou, ktorú som dlho chcel a dve holky čo o mne počuli len z rozprávania mi do očí povedali, že sa chcú so mnou zoznámiť."


"Znám několik skvělých chlapů přes budování vztahů ale TY jsi fakt jednička. Maš úžasné poslání Michale. Ať máš k radosti všech žen mnoho klientů :)"


"Naučil som sa vzbudiť záujem, vyvolať príťažlivosť, flirtovať, čítať medzi riadkami a budovať zmysluplný vzťah so ženou. Chcem len povedať, že tieto skúsenosti a rady Michala Kopeckého mi priniesli nie len úspech, ale aj jedinečnú a skvelú partnerku teda už snúbenicu a čoskoro manželku s takými vlastnosťami, aké som vždy u ženy hľadal."


"Môžem povedať, že na základe Michala som prišiel ku geniálnemu vzťahu s jednou ženou, s ktorou sme sa pred 2 týždňami zosobášili..."


"Akoby sa pretrhlo s babami vrece. Začalo to s jednou, že ma chce a teraz ma chcú štyri. Nechápem doteraz, ja sa o ne nesnažím, ale ony o mňa."


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."