Áno, chcem odhaliť tajnú zbraň na to, ako sa dostať ženám do hlavy a nohavičiek a užívať si bozky či sex už na 1. stretnutí

Využiť túto možnosť máš už len:

Vďaka online kurzu Metóda sexuálnych obrazov sa naučíš: 

  • Ako prvé ťa naučím, PREČO a AKO vôbec sexuálne obrazy fungujú, aby si ich vedel aj ty u seba kedykoľvek zapracovať a využíval ich akosi automaticky, bez toho, aby si nad nimi musel rozmýšľať.
  • Dám ti k dispozícii 18 mojich slov a viet, ktoré budeš môcť skopírovať a použiť k tomu, aby si naštartoval sexuálne obrazy a ihneď ich zaviedol do rozhovoru - a je jedno, či ste si práve vymenili pár správ alebo sa poznáte už pár rokov. (Stačí ti len vybrať si z nich, nakopírovať do svojej konverzácie a vuala.)
  • Detailne ti prezradím, aké Konkrétne predstavy som pri ženách, na navodenie erotickej fantázie, využíval. Takže si to celé bude vedieť živo predstaviť, bude o tom fantazírovať a sama to bude chcieť čo najskôr robiť. A áno, s tebou.
  • No a aby si to vedel celé pospájať, tak ti ukážem aj Reálnu ukážku konverzácie so sexuálnymi obrazmi, ako som ich používal, ako na to ženy reagovali a ako sa to naučíš využívať aj ty - podľa jasného a overeného návodu.

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202

Toto všetko dnes získaš

  • Online kurz Metóda sexuálnych obrazov (v hodnote 97€)
  • BONUS #1 - 10 analýz reálnych MSO konverzácií (v hodnote 97€)
  • BONUS #2 - 75 sexuálnych GIFiek okamžite pripravených na použitie (v hodnote 17€)
  • 30 dňová garancia vrátenia peňazí
"Ďakujem!!! Mám ešte problém zaujať a odhadnúť rýchlosť "nabalovania snehovej gule", ale keď to vyšlo, bolo to ako atómovka! Slečna nestihla ani zvlhnúť, hneď tiekla ako Morava v 97, keď som jej písal o tých veciach, ktoré ešte nezažila a nikdy na ne nezabudne. A na druhý deň, hneď ráno, napísala úplne chladne, bez akýchkoľvek emócií iba dve slová: "KEDY PRÍDEŠ?" Ešte raz ďakujem za tvoje skúsenosti a poznanie! Si král!"
Marek
"Musím zase uznať, že si kráľ... za 3 dni, 3x sex s 3 ženami :)"
Dušky
"Musím priznať, že to dosť zmenilo môj pohľad na ženy, balenie a prístup ako taký. Zaujímavé je, že som zmenil len max 10% správania voči ženám. Prvá žena, na ktorú som tieto veci aplikoval, je už moja stabilná milenka, takže hormóny netlačia a fakt si vyberám ja a nie ony :)"
Vlado

Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."