Stáva sa ti, že máš vyplnený profil a fotky na zoznamkách, no ženy ti nenapíšu, a dokonca ignorujú tvoje správy? Pravdepodobne im nie si dostatočne sympatický.... (čítaj ďalej, ak to chceš napraviť)

Na druhej strane si predstav, aké by to bolo, keby:

 • si mal tak dobre vyplnený profil, že ti ženy budú písať samé od seba
 • si mal takú peknú (a správne odfotenú!) profilovku, že ti ju aj úplne cudzie ženy pochvália 
 • si bol pre ne taký zaujímavý a sympatický, že by s tebou chceli ísť aj von

Vďaka kurzu, ktorý som pre teba vytvoril, za extrémne krátky čas vzbudíš okamžite záujem desiatok žien a budeš si môcť vybrať, s ktorou sa nakoniec stretneš (pretože nie na všetky budeš mať čas, sorry).

Tak čo si vyberieš ty? Večné odmietanie a výhovorky žien alebo nespravodlivú výhodu voči všetkým ostatným chlapom, ktorí sa všemožne snažia dohodnúť si stretko s babami?

Pripravil som pre teba praktický online kurz Okamžitá sympatia

V online kurze Okamžitá sympatia mám pre teba pripravené tieto špeciality: 

 • Aké fotky si dať na profil a do albumov, aby si ich žena mohla pozrieť, zaujali ju a vďaka tomu sa ti aj prvá ozvala (áno, aj to je možné!) 
 • 28 tipov fotiek, ktoré si na internet za žiadnu cenu nedávaj a stavím sa s tebou, že máš teraz minimálne 2 z vymenovaných na svojich sociálnych sieťach... 
 • Ako si správne vybrať skvelú profilovú fotku a aj podporné fotky, ktoré muži zvyčajne odfláknu, no sú dôležité. 
 • Moje úprimné hodnotenie fotiek chlapov na zoznamkách, vďaka čomu uvidíš, akým spôsobom nad fotkami premýšľam, keď vyberám, ktoré áno a ktoré nie. 
 • Návod, ako odhlalíš svoje príťažlivé ja, čo ti potom pomôže aj vo fotkách a pri budovaní okamžitej sympatie. 
 • Tuning profilu - 5+1 pravidiel, ktoré by si mal použiť, keď chceš naozaj zaujímavý profil.  
 • 7 kroková šablóna príťažlivého profilu, ktorú stačí, keď vyplníš. 
 • 8 príkladov zaujímavých profilov pre tvoju inšpiráciu, kde zistíš, čo ešte môžeš vylepšiť a doladiť. 

Áno, je to možné! Sú ženy, ktoré píšu ako prvé. A je to vďaka sympatii, ktorú cítia už na prvý pohľad. 

Kurzom Okamžitá sympatia ti chcem dať konkurenčnú výhodu pred ostatnými chlapmi. Aby si zlízol smotanu, kým sa ešte dá. Tento systém je prakticky neodhaliteľný a ženy nevedia, že sa držíš nejakých krokov.

Tak čo, ideš do toho? 

ÁNO! Chcem sa naučiť, ako vytvoriť okamžitú sympatiu na internete a ešte dnes získať prístup do online kurzu spolu iba za 97€


Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."
"Potvrdzujem, nakoľko som zaviedol do praxe a vážne to funguje. Na 10 žien, na ktoré som tento systém aplikoval, tak cca 7 mi do pár viet napísali ich tel. číslo, na ktoré som volal a dohodol si s nimi aktivitu vonku. Tie zvyšné 3 napísali wau, to je iná rýchlosť a dali mi zatiaľ ich FB. A na zvyšné som viac menej získal nie v ten deň, ale ten ďalší alebo keď boli online ako učíš, aby som sa nezamotal do písania a dali mi tiež číslo alebo FB."
Lubomír
"Moc mi to pomohlo s jedno dívkou, kterou jsem už delší dobu chtěl. Moc ti za to děkuju!!"
Mark Branikovič
"Chcem ti poďakovať za tvoju radu, už spolu chodíme s tou bývalou kamoškou, začal som ju ignorovať a začal som sa k nej správať ako pri iných a vyšlo mi to fakt dík, ani som v to nedúfal"
Peťo Šulek
"Konečne chlap, čo pozná ženy :)"
Sandra