Gratulujem!

Tvoju prihlášku som prijal. Toto môžeš očakávať ďalej...

Inštrukcie k strategickému hovoru

  • Po prvé - Prijal som tvoju prihlášku a v nasledujúcich 24-48 hodinách budem vyhodnocovať a predschvaľovať odpovede.
  • Keď budeš vybratý - Keď osobne predschválim tvoju prihlášku, ozve sa ti telefonicky naša manažérka pre výber vhodných kandidátov Andrea, ktorá ti dohodne následne hovor so mnou. Pozriem sa na tvoju aktuálnu situáciu, tvoje ciele a očakávania a spravím s tebou úvodný strategický hovor (vyhraď si aspoň 30 minút), vďaka ktorému zistím, či budeš vhodným kandidátom.
  • Keď NEbudeš vybratý - Je to pravdepodobne preto, že tvoju prihlášku som vyhodnotil ako nedostatočnú pre úvodnú strategickú konzultáciu a nebudeme ťa ani kontaktovať do 48 hodín. Každopádne ti držím palce ďalej! (P.S. Prípadne vyplň svoju prihlášku znovu, tentokrát čo možno najkonkrétnejšie)

Andrea 
Manažér pre výberové konanie

Si rozhodnutý hneď teraz?

 Je možné, že si jedným z tých nedočkavcov (ako ja), ktorí chcú všetko HNEĎ. Nechceš čakať na to, kým sa ti ozveme, aby si zistil, či si vhodný kandidát pre kurz Online automat na peniaze. Ak je to tak, napíš nám email na adresu:

podpora@chlap20.sk

Ako predmet uveď ZAVOLAJTE MI HNEĎ a my sa ti hneď ako to bude možné (v pracovný deň 9:00 - 16:00) ozveme.

Máš ešte nejaké otázky?

Ak ti je niečo nejasné alebo sa chceš spýtať čokoľvek ohľadom kurzu Online automat na peniaze, kontaktuj nás emailom na podpora@chlap20.sk.