Ako mi týchto 5 stránok zarobilo za 3 mesiace 5.724€?

Vytvor si svoj vlastný online automat na peniaze a nechaj ho zarábať za teba

To, čo ti nikto nepovie!

Chceš zarábať viac? Premýšľaš niekedy nad tým, ako vybudovať pasívny príjem?

Páči sa ti predstava zarábať popri svojom zamestnaní alebo štúdiu ďalších 1000€ mesačne v čistom?

Môžeš to dokázať a ja ti chcem ukázať, ako to dosiahnuť, aj bez technických zručností alebo veľkého investovania.

Rozhodol som sa odhaliť ti tajomstvo, ktoré som si nechával pre seba. Tajomstvo podnikateľov na internete, ktoré ti nepovedia, pretože by prišli o príjmy.

Chcem ti ukázať, ako som pomocou 5 stránok (áno, čítaš správne) zarobil za 3 mesiace 5.724€, a dať ti možnosť eticky okopírovať tento spôsob (a tiež vďaka tomu zarobiť).

Ale začnem pekne od začiatku...

Začínal som od nuly. Nemal som nič. Financie, sponzorov, technické zručnosti, nevedel som proste nič.

Prichádzalo to postupne. Počas tvorenia, kurzov, článkov, príspevkov som získaval svoje skúsenosti a samozrejme aj technické zručnosti.

Podarilo sa mi vybudovať najčítanejší mužský blog v oblasti vzťahov akozbalit.sk a neskôr prosperujúci projekt CHLAP 2.0.

Cez internet som vybudoval úspešné programy, ktoré mi do dnešného dňa priniesli niečo cez milón euro.

 

Takto jednoducho som zarobil za 3 mesiace takmer 6,000€

Chceli odo mňa poradiť

Po čase za mnou začali chodiť chlapi a pýtali sa ma:

"Michal počuj, čo mám spraviť, aby som získal bývalú? Spravím čokoľvek, povedz mi, čo mám spraviť?"

Ja sám som nikdy nemal bývalú priateľku, ktorú by som túžil získať naspäť do vzťahu. Už 9 rokov mám partnerku, s ktorou sme štastní, máme malého chlapca a nikdy som nemal skúsenosť s tým, že by som mal nejakú bývalú a získal ju.

Nevedel som im poradiť, ale mal som nejaké skúsenosti, ako získať kamarátku a mal som nejaké základné know-how v oblasti vzťahov.

Lenže čím ďalej, tým viac chlapov za mnou chodilo, že chcú späť svoju bývalú. Dával som im kurzy o tom, ako sa dostať z friendzone, o komunikácií, kurzy o stretávaní sa, ako zarobiť peniaze a tak ďalej.

Lenže oni chceli získať svoju EX.

Mohol som im odpísať čo majú urobiť, lenže stále by mi písali ďalší a ďalší s tým istým problémom. Ak by som im dookola odpisoval, stálo by ma to môj čas a energiu.

Naučil som sa, že ľudia si veci zadarmo nevážia a častokrát musia až zaplatiť nejakú sumu, aby brali informácie a rady vážne. Preto som začal robiť online kurzy, ebooky, živé tréningy, semináre a píšem knihy.

Radšej som sa rozhodol urobiť pre nich niečo, čo na tieto otázky bude odpovedať za mňa. Či už to bude ebook alebo online kurz, do ktorých vložím svoje know-how zaobalené do lukratívnej formy. Keď to bude niekto z nich potrebovať, môže si to kúpiť.

Vytvoril som niečo, čo za mňa pracuje 24/7 pasívne, cez internet, keď som na dovolenke, keď spím, alebo som chorý.

Nemusím už každému jednému zvlášť odpovedať.

Čo som teda spravil?

Nemal som žiadne skúsenosti alebo vedomosti o tom, ako získať späť EX. Lenže, záujem o tieto informácie bol veľký. Aj keď som to na blogu ešte nemal, chlapi sa k tomu neustále vracali.

Spravil som si teda výskum, dal dokopy informácie, ktoré som mal o tom, ako vybudovať príťažlivosť, ako získať späť záujem a podobne. K tomu som si naštudoval aj nejaké informácie o tom, ako získať späť EX a spravil si prieskum.

Vzal som informácie, ktoré mi dávali zmysel, doplnil to svojími informáciami a vytvoril som koncept Získaj späť EX. Ten som nahral ako online kurz a dal ho tým chlapom, ktorí oň mali záujem, nech si ho môžu zakúpiť, čerpať z neho informácie a nemusel som donemoty odpisovať a rozprávať.

Chcem ti ukázať, čo som vytvoril, čo som nevytvoril, a čo ti stačí k tomu, aby si aj ty rozbehol svoje podnikanie cez internet.

Ale to najdôležitejšie je, že chcem, aby si informácie ktoré máš, alebo sa dozvieš, doštuduješ si ich a naučíš, mohol zaobaliť do lukratívnej formy, napríklad online kurzu alebo e-booku a ponúkol si to ľuďom, ktorí majú o tieto informácie záujem.

To čo som vytvoril, som dal na 5 stránok, aby si to mohli ľudia kúpiť a dostať sa k informáciam, o ktoré majú záujem.

Tu je 5 stránok ktoré mi zarobili 5.724€ za tri mesiace

Prvá stránka na sebe nemá takmer nič. Účelom tejto stránky je, aby sa chlap rozhodol, či je to pre neho zaujímavé, alebo nie. Pokiaľ áno, klikne na tlačidlo, zadá svoj email a prejde na ďalšiu stránku.

Najdôležitejšie, čo potrebuješ pochopiť je, že ty nepotrebuješ dať ľuďom všetko, ty potrebuješ nájsť ľudí, ktorých zaujíma to, čo im vieš ponúknuť.

Na druhej stránke sú dva riadky, jedno video. Dostane sa sem, pozrie si video, v ktorom nájde viac informácií o téme, ktorá ho zaujíma. V tom istom videu mu predstavím ponuku môjho online kurzu alebo produktu, ktorý mu pomôže s jeho problémom.

Pozrie si video, v ktorom mu poviem viacej a ak má záujem a chce ísť hlbšie, klikne na tlačidlo Áno chcem získať svoju ex, kde ho presmeruje na tretiu stránku.

Tretia stránka obsahuje najdôležitejšie informácie. Nájde na nej benefity, ktoré získa pri kúpe môjho produktu, zhrnutie čo všetko získa a samotný objednávkový formulár. Nesmieme zabudnúť na referencie od ľudí, ktorí si produkt kúpili a sú s ním spokojní.

Vyplní objednávkový formulár, stlačí tlačidlo a uhradí smu 47 eur. 

Štvrtá stránka a poďakovanie o objednávke. To je stránka, kde potvrdím, že objednávka bola úspešne dokončená, a dám mu informácie, čo sa bude diať ďalej.

Piata, a teda posledná stránka, sa ukáže v prípade, že objednávka nebola úspešne dokončená. Napíšem mu teda, že objednávku sa nepodarilo ukončiť, pozrie si inštrukcie a pomocou tlačidla ho presmerujem naspäť na tretiu stránku, kde môže objednávku vyplniť ešte raz.

Tajomstvo online zarábania odhalené!

Vyššie som ti ukázal 5 stránok, ktoré mi v priebehu troch mesiacov zarobili 5724 eur a to s tým, že som dal do reklamy 1022 eur. Aby som získal nejakú návštevnosť a priviedol tam ľudí, kúpil som si FB reklamu.

Investoval som teda 1022€ a v priebehu troch mesiacov sa mi prátilo 5724€. Dal som dnu 1€ a vrátilo sa mi naspäť 5,7€.

Moja otázka pre teba znie: Koľko eur by si takto investoval, keď by sa ti pri každom eure vrátilo 5,7 naspäť?

Toto je modelový príklad, ale takto to zhruba funguje. Takto funguje môj online biznis na internete.

Nie je to nič komplikované, však?

Keď mentorujem ľudí ohľadom ich biznisu, tak im neradím, začni písať články, toč videá, rozbehni Instagram, Facebook, rob optimalizáciu pre vyhľadávače, email marketing a iných milión vecí na začiatku, ale radím im toto:

Vytvor si týchto 5 úvodných stránok, pošli tam reklamu a začni zarábať čím skôr!

Pýtal som sa ľudí, ktorí chceli rozbehnúť svoj online podnikanie, alebo chcú zarábať na internete. Ľudí, čo chcú vybudovať niečo vlastné: Ako si to vlastne predstavuješ? Aký máš plán?

Väčšinou boli odpovede: založím si fanpage, založím si blog, založím si Youtube kanál, ešte potrebujem toto naštudovať, potrebujem tento kurz...

Investovali tisíce eur do rôznych kurzov, majú materiálov na rok štúdia, a nakoniec aj tak nemajú produkt, ktorý by im zarábal peniaze. Ty to teraz môžeš zmeniť. 

Čo je na tom najlepšie?

Takýchto kurzov ako som ti teraz predstavil mám desiatky. Prezradím ti však ešte jedno tajomstvo.

Ja som tieto stránky vôbec nevytvoril. Vôbec som neposlal reklamu na návštevnosť. Ani som len nevytváral objednávkový formulár. Mnohé z tých textov som ani ja nepísal.

Čože? Ako je to možné Michal?

Ja vôbec neviem narábať s reklamou na Facebooku. Vôbec neviem, ako sám vytvoriť takéto stránky.

Preto som ti povedal, že ti ukážem ako to vytvoriť bez nejakých skúseností alebo technických zručností.

Najväčšia námietka ľudí, ktorí si chcú vybudovať niečo vlastné, býva: "Ale Michal ja neviem, ako sa to robí, neviem ako nastaviť Facebook reklamu, neviem na akej platforme to urobiť alebo ako vytvoriť stránky."

Áno dá sa to všetko naučiť, ale to ťa bude stáť veľa času, energie a peňazí.

Ty nemusíš poznať programovanie, nemusíš nastaviť tie stránky. Vždy sa nájde niekto, kto je ochotný ti s tým pomôcť.

Preto som pre teba vytvoril niečo špeciálne

ONLINE AUTOMAT NA PENIAZE

ktorý ťa krok po kroku prevedie nasledovným:

 • Zoznámi ťa s informáciami o tvojom novom tíme, programoch s akými budeš pracovať, vytvorí s tebou finančný plán a ukáže ti, ako si na toto všetko nájdeš čas
 • Pomôže ti zvoliť si správny trh, ukáže ti, ako sa stať expertom vo svojej oblasti, nájsť ľudí, ktorí budú mať o tvoj produkt záujem
 • Ukáže ti, ako vytvoriť svoj neodolateľný produkt, aké vychytávky sa používajú pri online kurzoch a ako sa získavajú referencie a odporúčania
 • Naučí ťa, ako predávať svoj produkt, či už je to ebook alebo online kurz, ako sa vytvára predajné video a ukáže ti všetky potrebné stránky, aby tvoj vlastný automat na peniaze legálne a správne fungoval

TOTO ALE NIE JE VŠETKO!

Celým kurzom ťa bude sprevádzať kouč a mentor na online podnikanie

Predstavujem ti Kennyho

Kenny sa už takmer 20 rokov venuje tvorbe web stránok a už vyše 6 rokov spolupracujeme v úzkom kruhu. Počas života sa aktívne venoval grafickému dizajnu a úspešne absolvoval vysokú školu so zameraním na online marketing, v ktorom sa dodnes aktívne vzdeláva a zdokonaľuje.

Postupom rokov mu rukami prešla stovka webov a stal sa špecialistom vo svojom obore. Aktívne sa podieľa na online marketingových stratégiách a vďaka jeho zručnostiam a znalostiam sa mu podarilo zvýšiť zisk až niekoľko tisíc eur v rôznych projektoch, vrátane môjho.

Momentálne sa venuje svojej záľube a pomáha klientom, pomocou online marketingu vytvoriť alebo zdokonaliť svoj vlastný biznis, vďaka ktorému budú dostatočne finančne zabezpečení a slobodní.

Učí ľudí, ako si sami dokážu postupom jednoduchých krokov vyklikať svoj vlastný web bez toho, aby k tomu potrebovali platiť niekomu ďalšiemu. Kenny ti bude k dispozícii 4x po 1hodine individuálneho koučingu a taktiež 4x v skupinovom hovore s ostatnými účastníkmi.

Ukáže ti, ako jednoducho dosiahnuť úspech a naučí ťa:

 • kompletne pripraviť svoju vlastnú web stránku, vďaka čomu ušetríš niekoľko stoviek eur za služby agentúr alebo programátorov
 • pripraviť predajný proces, vďaka ktorému ti web stránka aj zarába, vďaka čomu dokážeš nastaviť svoj biznis plán už na začiatku
 • využiť nástroje, aby sa stránka dostala medzi cieľovú skupinu a zvýšiť tak niekoľko násobne svoje šance na úspech
 • pomocou online marketingu využiť potenciál dnešnej doby a internetu k tomu, aby tvoj biznis prosperoval ešte viac
 • a oveľa, oveľa viac...

Okrem toho ťa čakajú videonávody podľa ktorých sa naučíš ako si od začiatku vytvoriť 5 stránok, ktoré budú zarábať za teba. Sám sa rozhodni či tieto videonávody využiješ ty, alebo ich dáš niekomu blízkemu, kto ti bude pomáhať s vybudovaním tvojho online automatu.

Všetky tieto bonusy získaš iba teraz k online kurzu zdarma: 

Videonávody "Ako na to"

Séria videonávodov, v ktorej sa dozvieš všetko, čo potrebuješ k tomu, aby si zostrojil svoj vlastný online automat na peniaze. Nájdeš tu kompletné návody od stiahnutia, inštalácie až po použitie programov, pre vytvorenie všetkého, čo potrebuješ.

Ako zarobiť peniaze

Predstavím ti spôsoby a možnosti kde môžeš ušetriť a kde zarobiť peniaze, aby si mohol na začiatku podporiť svoj vlastný online automat a mohol ho čo najskôr nechať zarábať ti tvoje peniaze. Zistíš napríklad aj to, kde môžeš ušetriť čas, kde si ho nájsť a ko ho využiť. 

Tajomstvo zarábajúcej reklamy

Naša PPC špecialistka pre teba nahrala video návody, v ktorých ti predstaví ako správne vytvoriť, nastaviť a zefektívniť reklamu. Vďaka tomu budeš vedieť reklamu zacieliť ju a získať čo najviac ľudí, ktorí sú tvojimi potenciálnymi zákazníkmi.

Prémiová FB skupina pod vedením kouča

Čaká ťa uzavretá skupina spolu s ostatnými účastníkmi, ktorú bude viesť kouč Kenny. Bude to podporné prostredie, v ktorom sa navzájom budete podporovať a oslavovať úspechy.

Nemíňaj, investuj

Celý tento kurz aj s bonusmi stojí 997€.

Áno čítaš správne.

Celý návod, v ktorom si krok za krokom vytvoríš tvoj vlastný automat na peniaze, môžeš získať na blogu Chlap 2.0 za 997€.

Keď budeš každý jeden mesiac od dnečného dňa, alebo od budúceho mesiaca, zarábať 1000 eur mesačne, investuješ do toho 1000 eur?

JASNÉ ŽE ÁNO!

Prečo? Pretože v tomto momente je to pre teba investícia.

Raz dám tisíc eur, naučím sa to, a potom, keď to aplikujem do praxe a nastavím správne, tak mi to prinesie 1000 a možno viac eur každý jeden mesiac. To, čo ti ukážem, reálne stojí 1000€.

Myslíš, že ja som bol expertom na získanie späť EX? Nie nebol. Alebo si myslíš, že som bol v roku 2012 expertom na balenie žien? Nebol som.

Raz sme boli s kamarátom Martinom u ďalšieho kamaráta Adama a bola tam aj jeho teta. Rozprávali sme sa o tom, čo každý robí a jeho teta učiteľka sa nás spýtala:

"Ako vymôžte radiť druhým ľuďom, máte nejký certifikát, alebo niečo vyštudované?"

Pozrel som sa na ňu a povedal jej:

"Pani, ja mám skúsenosti."

Nebol som najväčší balič v meste, alebo na Slovensku. Mal som však dostatok vlastných skúsenosti. Nemusíš vedieť všetko, alebo mať vyštudovanú neviem akú vysokú školu.

Stačí, ak vieš viac, ako ľudia, ktorým chceš poradiť.

Určite sa nájde oblasť, v ktorej si aj teraz lepší ako všetci ostatní. Možno vieš vypestovať záhradku, správne cvičiť, opravovať pošítače, vyrobiť stôl alebo niečo iné.

Sú oblasti, v ktorých chcú ľudia pomôcť a sú ochotní za to zaplatiť nemalé peniaze. Stačí im len predostrieť svoju ponuku, svoj produkt, dať svoje skúsenosti, a oni za ne ochotne zaplatia.

Ak už vieš, čo ideš ľuďom dať, super. Ak nie môžeš ostať pokojný, ukážem ti aj ako nájsť to, čo miluješ, a čo im môžeš ponúknuť.

Čo všetko s Online automatom dokážeš?

 • Vytvoríš si svoj vlastný Online automat na peniaze, aj bez predchádzajúcich skúseností
 • Budeš zarábať 1000 euro mesačne, hoci nemáš zatiaľ žiaden vlastný produkt
 • Dokážeš zarábať aj popri štúdiu, podnikaní, či zamestnaní, aj keď na to momentálne nemáš čas
 • Online automat ti bude fungovať aj keď spíš, oddychuješ, tráviš čas s rodinou alebo priateľmi
 • Vytvoríš všetko potrebné k vybudovaniu svojho automatu, a pri tom nemusíš byť vôbec technicky zručný

Presne pre ľudí ako si ty. Pre tých, ktorým sa páči táto myšlienka. Ktorí chcú vybudovať svoj automat na peniaze, zabezpečiť si pasívny príjem a majú záujem šíriť svoje skúsenosti (aj keď ich zatiaľ nemajú), som sa rozhodol ,že v priebehu nasledujúcich 3 dní, dám desiatim ľuďom možnosť, získať tento online kurz za obrovský zlomok jeho ceny.

Má to však jeden háčik

Je pravda, že si tento kurz môžeš kúpiť za 1000 eur. Lenže je to novinka. Napriek tomu, že je už dlhšie dostupný u mňa na trhu, doteraz nebol verejne dostupný. Momentálne ho má len pár ľudí, ktorí testujú informácie a majú s ním výsledky.

Chcem aby si aj ty mal prístup k týmto informáciam a vybudoval si tvoj vlastný automat na peniaze. Chcem viac príbehov úspechu, viac referencií, viac dobrých recenzií.

Rozhodol som sa preto, že prvým desiatim, ktorí kliknú na tlačidlo nižšie, ukážu že to myslia vážne, chcú vybudovať svoj automat na peniaze, chcú pretaviť informácie do praxe, vyplnia prihlášku a vyberieme ich, dáme možnosť získať  online kurz za zlomok ceny.

Čo musím urobiť aby som získal výhodnejšie podmienky pre získanie kurzu Online automat na peniaze?

Po vyplnení prihlášky sa ti ozve naša asistentka a prejde s tebou podmienky ako môžeš tento kurz získať.

Nechcem dať tento kurz každému. Nechcem aby ho mal každý. Chcem aby ho mal ten, kto skutočne chce tieto informácie zapracovať do praxe. Kto si verí a kto sa chce naučiť, vybudovať si svoj automat na peniaze.

Takže buď si presvedčený, že to zvládneš, nechceš prechádzať žiadnym sitom, pôjdeš na superliga.chlap20.sk a objednáš si Online automat na peniaze priamo za 1000€, alebo klikni na tlačidlo, vyplň prihlášku a my sa ti ozveme a dáme ti potrebné preto, aby si získal tento online kurz za doslova štartovné, aby to pre teba fungovalo.

Už na začiatku som ti hovoril. Tieto informácie by si si nevážil, ak by si ich mal zdarma. Preto potrebuješ niečo investovať, aby si tieto informácie aplikoval do praxe a vážil si ich.

To čo s tými informáciami urobíš, je už na tebe. Verím však, že sa staneš ďalším úspešným príbehom, vybuduješ svoj vlastný automat na peniaze a pomôžeš tisícom ľudí. Klikni na tlačidlo, vyplň prihlášku, zisti či si vhodný kandidát.

Chceš vedieť či je tento produkt pre teba?

Ale Michal, čo ak nechcem aby ma ľudia videli na videu? Ako urobím také predajné video aby to fungovalo?

Ak si jeden z tých, ktorí si kladú otázku či budú musieť vystupovať na videu a podobne, tak nie nemusíš. Pozri aj moje videá som robil tak, že ma nebolo vôbec vidieť. Vytvoril som obyčajnú powerpointovú prezentáciu a ukazoval som na videu len tú.

 • Tento kurz NIE JE pre teba, ak chceš premrhať svoju možnosť vybudovať si pasívny príjem. Taktiež ak si rozhodnutý, že ďalšie peniaze už nepotrebuješ a máš všetko čo chceš, alebo ťa nezaujíma ako by si mohol urobiť svoj život ešte viac fantastickým.
 • Online automat na peniaze JE PRE TEBA, ak chceš zarábať aj keď spíš, alebo sa bavíš s priateľmi alebo rodinou na dovolenke, hráš sa so svojimi deťmi, alebo si užívaš západ slnka na terase svojho vlastného domu.

POZOR! Limitovaná ponuka platí iba pre 10 členov!

Toto všetko ťa čaká, ak sa rozhodneš vstúpiť do kurzu ešte dnes:

 • 25 videí plných praktických ukážok, príkladov a konkrétnych odporúčaní na nástroje a služby (v hodnote 997€)
 • Kurz v 3 formách: video, audio a myšlienková mapa
 • BONUS #1 4x 1h individuálny mentoring s koučom (v hodnote 197€)
 • BONUS #2 4x skupinový hovor s členmi kurzu (v hodnote 197€)
 • BONUS #3 Videonávody "Ako na to" (v hodnote 197€)
 • BONUS #4 Rýchlokurz Ako mať viac peňazí (v hodnote 197€)
 • BONUS #5 Tajomstvá zarábajúcej reklamy (v hodnote 197€)
 • BONUS #6 Prémiová FB skupina pod vedením kouča (v hodnote 197€)

Toto je skutočne limitovaná možnosť, prejdi pohovorom a zisti, či môžeš mať výhodnejšie podmienky, pre získanie Online automatu na peniaze ešte dnes!

Ďakujem ti, že si si našiel čas, prečítal si si túto stránku a verím, že budeš ďalší úspešný príbeh a Online automat na peniaze ti pomôže urobiť tvoj život ešte viac fantastickým.

P.S. V prípade, že si jedným z tých ľudí (ako ja), ktorí preskočia na koniec stránky, tu je moja ponuka:

Rozhodol som sa, prezradiť ti veľmi strážené tajomstvo online podnikaťeľov, vďaka ktorému som zarobil za 3 mesiace 5.724€ pomocou obyčajných 5 stránok. Vytvoril som pre teba návod, ako toto všetko môžeš krok za krokom eticky okopírovať, a vytvoriť si svoj vlastný Online automat na peniaze aj ty. Toto všetko som vložil do kurzu a pridal k tomu aj bonusy, aby si to všetko zvládol aj keď nemáš žiadne skúsenosti, nápad, či technické zručnosti.

Kurz však dám len desiatim ľuďom, ktorí dokážu, že to myslia vážne a sú pevne rozhodnutí, pretaviť tieto moje informácie do praxe, vytvoriť si svoj vlastný automat na peniaze a nechať ho zarábať im.

Klikni na tlačidlo, vyplň prihlášku, prejdi pohovorom a zisti, či si vhodný kandidát a môžeš mať zvýhodnené podmienky pre získanie návodu k svojmu Online automatu na peniaze ↓