ČO ZÍSKAŠ, keď vstúpiš do #1 komunity vysokohodnotných chlapov -

Premium klubu CHLAPOV 2.0

Toto všetko na teba už teraz čaká:

 • Okamžitý prístup k viac ako 33 online kurzom
  V online členskej zóne nájdeš cez 33 online kurzov zameraných na 3 kľúčové oblasti každého vysokohodnotného chlapa: Ženy ~ Životný štýl ~ Peniaze. Sú v nich len tie najlepšie a najprínosnejšie princípy, stratégie a praktické tipy plné príkladov, ukážok a akčných krokov, ktoré ti pomôžu byť chlapom, o ktorého sa budú ženy biť. Navyše, každý mesiac pribudne do klubu NOVÝ kurz, na ktorý sa môžeš tešiť.
 • Exkluzívne rozhovory s expertmi
  Online rozhovory s viac ako 25 expertmi v oblastiach vzťahov, biznisu a životného štýlu. Inšpiruj sa ich príbehmi a nastav svoj mindset tak, ako to robia tí najúspešnejší vo svojej oblasti. Každý mesiac sa tiež môžeš tešiť na nový rozhovor v oblastiach žien, životného štýlu alebo peňazí.
 • Inšpiratívne rozhovory s CHLAPMI 2.0
  Inšpiruj sa príbehmi chlapov ako si ty, vypočuj si, čím si prešli a nájdi vďaka tomu rôzne pohľady na svet a situácie, ktoré sa ti udiali alebo môžu stať. Získaš tak širší prehľad možností a v kľúčových životných situáciách ostaneš pokojnejší. Každý mesiac pridávam nový rozhovor s CHLAPOM 2.0. Ten ďalší môžeš byť práve ty.
 • Skupinový hovor so Ženami snov
  Zúčastni sa každý mesiac skupinového hovoru spoločne so Ženami snov, ktoré ti dajú svoj pohľad na tvoju situáciu, alebo spätnú väzbu, vďaka ktorej sa môžeš neustále posúvať vpred. Pridaj sa už ďalší mesiac k nám.
 • Prémiová komunita a poradenstvo pre členov
  Staň sa členom prémiovej komunity CHLAPOV 2.0, ktorí na sebe neustále pracujú, stávajú sa vysokohodnotnými a navzájom sa podporujú, motivujú a pomáhajú si k dosahovaniu lepších výkonov v oblastiach vzťahov, životného štýlu a peňazí.
 • Balíček 11x Mega ťahák 101
  Získaš prístup aj k 11 prémiovým dokumentom, ktoré sú pre chlapov, čo chcú mať priame, konkrétne a rýchle TIPY pripravené na okamžité použitie, keď si nebudeš vedieť dať v nejakej situácii rady. Nájdeš tu napríklad 101 tipov pre zvýšenie sebavedomia, 101 možností, ako ženu osloviť či čo jej napísať online, aby ti odpísala alebo 101 dôvodov, prečo si len kamarát (a čo nerobiť).

Vyskúšaj Premium klub CHLAPOV 2.0 na 14 dní (takmer) ZDARMA

- len za symbolické 1 €

Akú hodnotu by pre teba malo mať prístup k tomuto všetkému UŽ DNES?

Mám pre teba fantastickú správu! Dnes máš možnosť vyskúšať si členstvo v klube len za symbolické 1€ na 14 dní.

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Verím, že 14 dní je dostatočne dlhý čas, aby si si obsah v klube prešiel a sám si sa presvedčil o tom, že toto je to najlepšie, čo ti pomôže stať sa vysokohodnotným CHLAPOM 2.0 - chlapom, o ktorého sa budú ženy biť.

Ak áno, pokojne môžeš pokračovať za cenu 69€/ mesiac. Táto najnižšia možná cena bude pre teba fixná po celú dobu, kým budeš v klube a nebude sa pre teba zvyšovať (časom plánujeme cenu zvýšiť).

Členstvo môžeš navyše zrušiť kedykoľvek (prvý deň, desiaty deň, 14 deň alebo hocikedy).

Čo teda získaš za svoje 1€ ?

 • Členstvo v Premium klube CHLAPOV 2.0 na 14 dní
  1. Okamžitý prístup k 33+ online kurzom zameraným na Ženy ~ Životný štýl ~ Peniaze
  2. Exkluzívne rozhovory s 25+ TOP expertmi  
  3. Inšpiratívne rozhovory s 20+ CHLAPMI 2.0
  4. Skupinový hovor so Ženami snov
  5. Prémiová komunita a poradenstvo pre členov
  6. Balíček 11x prémiový dokument Mega ťahák 101
 • Možnosť získať najnižšiu cenu 69€/ mesiac - po uplynutí 14 dňovej skúšobnej doby

Ak usúdiš, že členstvo v klube je tá najlepšia vec po krájanom chlebe a chceš v ňom pokračovať, nemusíš nič robiť. Tvoje členstvo bude automaticky predĺžené a z tvojej karty sa uhradí 69€. Táto najnižšia možná cena pre teba platí do doby, kým svoje členstvo nezrušíš.

Dáva ti to zmysel?

Tak vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0 hneď teraz:

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

"Michal, v čom je háčik?"

Nebudem nič skrývať. Ja sám som býval nesebavedomý chalan, ktorý bol len večný kamarát a bútľavá vŕba. Iní chlapi mi preberali ženy, ktoré sa mne páčili a ja som bol stále sám - bez sexu a bez ženy.

Po čase som však na sebe začal makať a stal sa zo mňa vysokohodnotný a shopný chlap, ktorý má dnes svoju vysnívanú ženu a šťastnú rodinu.

A chcem dať možnosť KAŽDÉMU chlapovi, aby si nemusel prechádzať odmietnutiami, nespokojnosťou a životom v samote. Podľa môjho názoru je toto povinná jazda pre chlapa, ktorý sa chce stať žiadaným a schopným mužom. Či už máš 18 alebo 38.

Robím to aj pre ženy, aby mali to "šťastie", že konečne narazia na schopného chlapa, pri ktorom si prídu na svoje. Pretože takýchto chlapov je dnes fakt žalostne málo. A čoho je nedostatok, o to je vždy veľký záujem :)

Preto som sa rozhodol, že spravím pre teba túto ŠPECIÁLNU MOŽNOSŤ!

Tak smelo do toho. Klikni na tlačidlo nižšie a vyskúšaj si členstvo v Premium klube CHLAPOV 2.0 aj ty:

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Som presvedčený, že

tento klub ti pomôže, ak...

... máš nižšie sebavedomie, nevieš komunikovať s ľahkosťou aj s krásnymi ženami, nemáš kontrolu nad svojimi peniazmi a nevieš, kde máš hľadať odpovede na otázky ohľadom žien, životného štýlu alebo peňazí, Premium klub CHLAPOV 2.0 ti presne v tomto pomôže.

Premium klub CHLAPOV 2.0 je pre teba, keď:

 • Ťa už nebaví sedieť a čakať na zázrak, ktorý nepríde, ale chceš posunúť svoj život na ďalšiu úroveň a stať sa vysokohodnotným chlapom, o ktorého sa budú ženy biť. A ty budeš ten, ktorý si bude vyberať z tých najlepších žien pre seba.
 • Cítiš, že staré rady v zoznamovaní už nefungujú. Doba sa zmenila a s ňou aj pravidlá randenia. A práve preto vieš, aké dôležité je ostať v obraze a neustále získavať najaktuálnejšie a najpraktickejšie tipy, ktoré fungujú.
 • Chceš na sebe pracovať, vzdelávať sa a v konečnom dôsledku sa stať CHLAPOM 2.0, ktorý je finančne gramotný a spokojný so svojím životom - so ženou či bez nej.

Taktiež je určený pre chlapov, pre ktorých je výzva osloviť neznámu krásnu ženu, nie sú spokojní vo vzťahu alebo sú aktuálne po rozchode, chcú niekam patriť, neveria si, žijú život plný stereotypov, sú často vyčerpaní a nevedia sa pri ženách uvoľniť.

Alebo...

Pre tých, ktorí sú šťastní vo vzťahu, ale hľadajú niečo na okorenenie alebo skrášlenie, chcú sa vzdelávať a napredovať vo svojom živote, premýšľajú o tom, kam investovať, zaujímajú sa o sebarozvoj a ako sa posunúť ešte ďalej. Chcú pomáhať iným a inšpirovať ich svojim príbehom, poradiť, pomôcť a byť nápomocní.

Ak si sa našiel v tejto skupine ľudí, tak ti gratulujem a odporúčam ti, aby si vstúpil do Premium klubu CHLAPOV 2.0 čo najskôr:

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Premium klub CHLAPOV 2.0 NIE JE pre teba, keď:

 • Hľadáš spôsob, ako zvádzať ženy len pre svoje potešenie, aby si ich dostal do postele. Očakávaš, že sa naučíš pickuperské techniky, ktoré budeš zneužívať. Nerobí ti problém kritizovať ostatných a posmievať sa im.
 • Máš dostatok informácií a know-how ohľadom všetkého, čo v živote potrebuješ a denne sa ti ozývajú 2-3 ľudia, aby si ich učil o tom, ako žiť a byť úspešný.
 • Dokážeš s úplnou ľahkosťou zbaliť akúkoľvek ženu, na počkanie meníš nápady na zlato a všetko, čo v živote potrebuješ, ti padá z neba, si spokojný, šťastný a plný energie.

Ak si sa medzi týmito ľuďmi našiel, tak ti gratulujem. Pravdepodobne máš v živote všetko vyriešené a Premium klub CHLAPOV 2.0 ti už v ničom nepomôže. Prosím nevstupuj do neho.

Bola by to pre teba strata času.

Nepatríš medzi týchto ľudí?

Vynikajúce, tak klikni na tlačidlo nižšie a vstúp do Premium klub CHLAPOV 2.0 hneď teraz.

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Možno si kladieš otázku:

Je tam vôbec nejaké riziko?

Najväčšie riziko, ktoré môže podstúpiť ktokoľvek je, že nebude investovať do seba a svojho vzdelávania.

Ak nebudeš investovať do rozvoja svojich schopností a vedomostí, tak riskuješ, že prídeš o ženu, kopec peňazí a zabiješ čas robením zbytočností. O pár rokov sa pozrieš späť a opýtaš sa sám seba:

"Aké by to bolo, keby som už vtedy toto vedel?! Koľko času by som ušetril?"

Súhlasíš, že čas je dôležitejší ako peniaze?

Práve preto som vytvoril Premium klub CHLAPOV 2.0, aby som ti ušetril ČAS na to, aby si sa mohol čo najskôr stať vysokohodnotným chlapom a získať svoju vysnívanú ženu.

Vstupom do Premium klubu CHLAPOV 2.0 získavaš okamžitý prístup ku všetkému, čo sa v klube nachádza (čo si sa dočítal vyššie).

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Ak však chceš z akéhokoľvek dôvodu (alebo dokonca úplne bez dôvodu) ukončiť tvoje členstvo, tak môžeš kedykoľvek.

Plus získavaš aj dvojnásobnú garanciu spokojnosti.

Ak budeš využívať svoje členstvo celých 14 dní, veci z klubu aj aplikuješ do praxe a nebudeš mať pocit, že napreduješ, tak ti vrátim tvoju investíciu do posledného centu!

Je to fér?

Prečo by si mal vstúpiť teraz?

Je na tebe, či budeš najbližších 10 rokov sedieť na zadku, alebo na sebe zamakáš a o 2 roky budeš ležať na pláži s drinkom v ruke a krásnou ženou vedľa seba. Každý deň má 24 hodín a je len na tebe, ako ich prežiješ. Ale ak chceš uspieť, tak musíš urobiť rozhodnutie a toto rozhodnutie je len na tebe.

Je na tebe rozhodnutie, že sa konečne prestaneš plaziť - a čakať, že sa veci zmenia "len tak" alebo "samé od seba."

Ak chceš, aby sa veci zmenili, tak sa najprv TY musíš zmeniť. Ak chceš, aby sa veci zlepšili, tak sa najprv TY musíš zlepšiť.

TERAZ je ten správny čas, aby si urobil prvý krok na ceste za tvojím vysnívaným životom.. TERAZ je ten správny čas investovať do tvojej svetlej budúcnosti. TERAZ je čas pridať sa do Premium klubu CHLAPOV 2.0 a začať tak život, po akom si vždy túžil.

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Pamätaj, to, že sa nerozhodneš je tiež ROZHODNUTIE. Je to rozhodnutie odložiť všetky tvoje sny "na potom". A väčšinou to znamená NIKDY, je tak? Je to rozhodnutie nepomôcť toľkým ľuďom, koľkým by si mohol, keby si užívali tvoj potenciál naplno, vďaka overenému a funkčnému know-how.

Čo sa stane potom?

Čo ak sa mi v klube nebude / BUDE páčiť?

Hneď po tom, ako vyplníš na ďalšej stránke svoju objednávku a uhradíš ju kartou, tak ti do 48 hodín odošleme prístupové údaje do súkromnej členskej zóny, kde na teba už teraz čakajú všetky kurzy a benefity, ktoré som spomínal vyššie.

Nájdeš tam aj uzatvorené diskusné fórum. Je to miesto, kde sa navzájom podporujeme, radíme si a spolu rastieme.

Klikni na tlačidlo nižšie, vyplň objednávku a vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0.

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

 • Prvých 14 dní získaš len za 1€

Táto doba slúži pre teba na to, aby si "nekupoval mačku vo vreci", ale uistil si sa, že vstúpiť do Premium klubu CHLAPOV 2.0 bolo perfektné rozhodnutie a môžeš ísť do toho NAPLNO.

 • Cena za členstvo po prvých 14-tich dňoch je iba 69€/mesiac

Platba prebieha automaticky. Po vyplnení objednávky a zadaní karty autorizuješ kartu k pravidelnej 30-dňovej platbe (od prejdenia 14-dňovej skúšobnej doby). Hráme vždy fér - a VŠETKO ZOSTÁVA POD TVOJOU KONTROLOU: Na uhradenie 30-dňového členského ťa vždy upozorníme 7 dní vopred e-mailom.

 • Tvoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť

Vstupom do klubu ti NEVZNIKÁ ŽIADNY ZÁVÄZOK. V klube budeš len tak dlho, ako budeš chcieť. Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť v členskej sekcii alebo e-mailom.

Klikni na tlačidlo nižšie a vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0 hneď teraz.

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Prečo nie je členstvo zdarma?

"Michal, keď si to chcel spraviť také dostupné, tak si to nemohol dať zdarma?"

Mohol :) Ale som presvedčený o tom, že by som ti tým v skutočnosti nijako nepomohol. Prečo? Pretože ak neinvestuješ a nemáš tým pádom žiaden záväzok, tak si informácie nebudeš vážiť a podľa mojich skúseností by si sa do nich ani nepustil.

Verím, že len keď aplikuješ veci z Premium klubu CHLAPOV 2.0 do praxe, tak až potom uvidíš skutočnú hodnotu a silu know-how, ktoré v klube dostaneš.

Presne tak ako to pomohlo napr. Patrikovi. Veď si to prečítaj sám:

 

"Byť v prémiovom klube je vyšší level ako na sebe pracovať. Len dve dôležité veci, za 6 týždňov sa mi vrátilo naspäť cca 1130 eur, čo je slušné a spoznal som niekoľko 10-tok žien (skoro 100)..." - Patrik Bartík

 

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Prečo sa dá platiť len kartou?

Odpoveď je jednoduchá:

"Chcel som to pre teba čo najviac zjednodušiť a aby to bolo pohodlné. Predpokladám, že sa rozhodneš v Premium klube CHLAPOV 2.0 pokračovať aj po uplynutí skúšobných 14 dní. V tom prípade bude tvoja cena za druhý mesiac (a každý ďalší mesiac, kedy budeš pokračovať v klube) len 69€. Členstvo ti bude automaticky uhrádzané z karty. Nemusíš robiť žiadne ďalšie kroky, objednávky či pracne každý mesiac obnovovať členstvo úhradou novej faktúry."

PLATBA KARTOU JE ÚPLNE BEZPEČNÁ

Musím sa priznať, že napriek tomu, že už 10 rokov podnikám a nakupujem online, tak nerozumiem, ako po technickej stránke funguje platba kartou. Ozaj nie. Ale po rozhovore s dodávateľmi platobnej brány Stripe ti môžem sľúbiť, že tvoje údaje sú u nás v úplnom bezpečí.

Postupujeme podľa najnovšej európskej legislatívy a tých najprísnejších bezpečnostných opatrení. Tvoje údaje nebudú nikde zneužité ani predané druhým stranám.

My ani nemáme prístup k údajom o tvojej platobnej karte. Tvoje údaje sú uložené len v systéme, ktorý je špičkovo zabezpečený najpoužívanejšou platobnou bránou na svete Stripe.

Tvoja investícia do Premium klubu CHLAPOV 2.0 je teda rovnako bezpečná, ako platba kartou v supermarkete.

Pamätáš si, ako si sa niekedy bál zaplatiť kartou v obchode? A dnes je to pre väčšinu ľudí úplná samozrejmosť, ktorú bežne robia. Tak smelo do toho. Klikni na tlačidlo nižšie a aktivuj si tvoje členstvo v Premium klube CHLAPOV 2.0 len za 1€ na 14 dní.

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Ak ti čokoľvek nie je jasné,

tak sa nás spýtaj!

Som za maximálnu úprimnosť a som rád, keď je vždy všetko na 100% jasné.

A preto, ak ťa zaujíma čokoľvek ohľadom pravidelného mesačného členstva Premium klubu CHLAPOV 2.0, tak kľudne kontaktuj našu zákaznícku podporu.

Napíš email na podpora@chlap20.sk alebo zavolaj na telefónne číslo +421 950 432 202.

Dovoláš sa našej kolegyni Dominike, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých nových aj existujúcich klientov.

Na telefóne ju pravdepodobne zastihneš v čase od 9:00 do 16:00. Ak by sa však stalo, že sa nedovoláš, tak sa ti ozve späť čo najskôr, ako to bude možné. Najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa.

Ak ti je všetko jasné a ideš do toho s nami, tak urob prvý krok k členstvu v Premium klube CHLAPOV 2.0, klikni na tlačidlo pod týmto textom a získaj svoje miesto v klube hneď teraz. Nič neriskuješ, môžeš len získať.

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Ďakujem, že si sa dočítal až sem

Želám ti, aby si sa rozhodol správne a urobil tak prvý krok k tomu, aby si sa stal vysokohodnotným chlapom a získal svoju vysnívanú ženu, s ktorou budeš šťastný vo vzťahu.

Želám ti, aby si vstúpil do Premium klubu CHLAPOV 2.0. Pretože je holý fakt, že v klube nájdeš ten najrýchlejší, najjednoduchší a najefektívnejší spôsob, ako sa stať vysokohodnotným chlapom, o ktorého sa ženy budú biť.

Poďme na to!

- Michal Kopecký

PS: To, čo v klube učíme, aj sami robíme a máme s tým výsledky. Nie sú to teórie ani naučené "žvásty" - len praxou overené tipy a stratégie podložené konkrétnymi príkladmi.

PPS: Ak si sa dočítal až sem a stále nemáš 100%-nú istotu, či je to pre teba, chcem ťa povzbudiť, aby si to s klubom skúsil za 1€ a ak z neho nebudeš úplne unesený už po 3 dňoch, tak ti vrátim celú investíciu do centu späť.

Ale som presvedčený, že po 4 dňoch mi pošleš poďakovanie :)

Získaj prvých 14 dní za 1€, potom 69€ / mesiac.
Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.