Čo hovoria naši súčasní klienti

Nechala ma baba, u ktorej som dúfal, že bude mojou nastávajúcou a nevedel som, čo mám robiť. Robil som veľa chýb a ženy som od seba doslova odháňal. Dnes sú to presne 3 roky, odkedy som si vďaka tvojim radám našiel priateľku, s ktorou plánujem budúcnosť.
Michal
Odkedy si mi vstúpil do života, život sa mi začal pomaly, ale isto meniť. Investoval som do tvojich kurzov a aplikoval ich vo veľkom do svojho života. Páčilo sa mi, že ti reálne záleží aj na ženách, teda nie len naučiť mužov zvádzať ženy, - ako to robia ostatní, ale ako sa stať tým skvelým chlapom, o ktorého sa ženy bijú. Práca na sebe a mojej hodnote mi priniesla do života Klaudiu, s ktorou máme krásny vzťah.
Roman
Pustil som sa do tvojich kurzov, zlepšoval som to, v čom som mal problém a ani nie po polroku práci na sebe sa na mňa usmialo šťastie. Dnes oslavujeme prvé výročie. Rob túto prácu ďalej a ukazuj všetkým chlapom, že sa to dá.
Vlado
Dlho sa mi nedarilo nájsť ženu, ktorá by stála dlhodobo a stabilne po mojom boku. Vďaka neustálej práci na sebe sa mi tento rok začalo výraznejšie dariť a našiel som si aj partnerku, s ktorou som doteraz.
Feri
Bol som športovec, aj mal peniaze, ale ženy ma brali len ako kamaráta. Prvé, čo som z kurzov pochopil bolo, že treba zdvihnúť zadok a začať pracovať na sebe. Zmenil som svoje správanie a prístup a získal som svoju Ženu snov.
Jan
Bol som po rozvode po 20 ročnom manželstve. Nehanbil som sa zaplatiť si svojho prvého mentora. Vďaka tomu som po štyridsiatke poznal viac žien, ako bežný muž za celý život. Dnes som šťastne zadaný muž.
Vladimír
Pred 5 rokmi sa mi rozpadol 6 ročný vzťah s mojou prvou láskou, v ktorom som bol dokonalý podpapučník. Hanbil som sa hovoriť so ženami. Myslel som si, že nebudem schopný nájsť si ženu už. Vstúpil som do tvojich kurzov a všetko sa začalo meniť. Zrazu som nemal problém mať aj 3 rande za 2 dni a niektorým ženám ležím v hlave aj po 4 rokoch. A teraz sú to už 3 roky, čo som šťastný vo vzťahu so super ženou.
Dan
Mal som strach zo žien, bál som sa ísť s nimi dokonca na rande. Nedôveroval som im. Po tvojich kurzoch sa to obrátilo. Tvoje rady fungovali, iba som ich používal na zlé ženy. Už skoro rok a pol som vo vzťahu a som šťastný.
František