Áno, chcem využiť Systém okamžitého stretnutia, vďaka ktorému mi bude stačiť len 10 správ na to, aby som od ženy získal kontakt a dohodol si s ňou stretnutie:

S týmto všetkým ti Systém okamžitého stretnutia pomôže

  • Zistíš, po čom vlastne ženy na internete túžia
  • Nájdeš úplne nový prístup, ako so ženami na internete komunikovať tak, aby ti odpovedali priamo a nemali možnosť vymýšľať
  • odhalíš tajnú "badoo metódu", vďaka ktorej sa mnoho chlapom podarilo dostať od ženy kontakt a stretnúť sa s ňou
  • Naučíš sa vyvolať pozitívny prvý dojem, aj bez toho aby si sa musel snažiť jej niečo napísať
  • Zistíš ako ju osloviť tak, aby ti chcela písať
  • Uvedieš metódu "ultrarýchleho pozvania" do praxe
  • Získaš jej číslo, a dohodneš si stretnutie, na ktorom je už len na tebe, čo budete robiť

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 919 199 690

"Ahoj,už mi vše funguje. Zkusil jsem ty věci na Badu a jsem v šoku jak to opravdu funguje. Jedu systém okamžitého střetnutí a dnes jsem dostal první telefon od holky co se mi i líbí a povedlo se mi to získat přesně do 10 zpráv. JSTE NEJLEPŠÍ NA SVĚTE. P.S.Nikdy se mi před tím na Badu nic podobného nestalo a chtěl jsem tu aplikaci už smazat."
Jan
"Potvrdzujem, nakoľko som zaviedol do praxe a vážne to funguje. Na 10 žien, na ktoré som tento systém aplikoval, tak cca 7 mi do pár viet napísali ich tel. číslo, na ktoré som volal a dohodol si s nimi aktivitu vonku. Tie zvyšné 3 napísali wau, to je iná rýchlosť a dali mi zatiaľ ich FB. A na zvyšné som viac menej získal nie v ten deň, ale ten ďalší alebo keď boli online ako učíš, aby som sa nezamotal do písania a dali mi tiež číslo alebo FB."
Lubomír
"Moc mi to pomohlo s jedno dívkou, kterou jsem už delší dobu chtěl. Moc ti za to děkuju!!"
Mark Branikovič
"Chcem ti poďakovať za tvoju radu, už spolu chodíme s tou bývalou kamoškou, začal som ju ignorovať a začal som sa k nej správať ako pri iných a vyšlo mi to fakt dík, ani som v to nedúfal"
Peťo Šulek
"Konečne chlap, čo pozná ženy :)"
Sandra

Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."