Webinár ZDARMA:


Možnosť využiť túto možnosť máš už len:

Online kurz Systém okamžitého stretnutia 2 môžeš získať v týchto 2 verziách:


ZÁKLADNÁ VERZIA KURZU
394 €
97 €
Zľava -75%
ZÁKLADNÁ verzia kurzu obsahuje:
✓ 11 videí plných konkrétnych tipov, príkladov reálnych ukážok, ako získať stretnutie maximálne do 10 správ
Viac ako 3,5 hodiny obsahu
✓ Kurz v 3 formách: video, audio, prezentácia
✓ BONUS #1 10 Úvodných správ vedúcich k stretnutiu (v hodnote 97€)
14 dňová garancia vrátenia peňazí

Chceš vedieť viac? Toto všetko získaš keď si objednáš Systém okamžitého stretnutia 2 ešte dnes

SOS2 LIVE s odpoveďami na tvoje otázky

V priamom prenose som chlapom ukázal, ako Systém okamžitého stretnutia funguje a ako ho môžu používať aj oni. Celý záznam získaš ku kurzu ZDARMA. Pozri si, ako to funguje priamo v teréne, inšpiruj sa mojim postupom a získaj svoje stretnutia do 10 správ čo najrýchlejšie. Sám uvidíš, že to dokážeš aplikovať ihneď do praxe.

10 úvodných správ vedúcich k stretnutiu

Stalo sa ti niekedy, že sa ti páčila baba na zoznamke, bol si z jej profilu celý bez seba ale nevedel, čo jej máš napísať? Ku môjmu PREMIUM kurzu Systém okamžitého stretnutia 2 získaš aj 10 úvodných správ, ktoré môžeš použiť, alebo sa nimi inšpirovať k tomu, aby si jej napísal, bol originálny a rapidne tak zvýšil šance na to, že ti odpíše.

52 analýz konverzácií

Pripravil som si pre teba 52 analýz konverzácií z online kurzu Systém okamžitého stretnutia 2. Prevediem ťa všetkými konverzáciami podľa obtiažnosti easy, medium a hard. Urobím s tebou podrobnú analýzu a ukážem ti môj pohľad na celú konverzáciu, aby si ju dostal pod kožu a pochopil každú jeden krok, systém a aby si chápal každú jednu správu a moju reakciu prečo som to tak urobil. Každá žena a konverzácia je jedinečná a iná.

Okamžitá sympatia

Vytvor v očiach ženy okamžitú sympatiu cez tvoje atraktívne fotky a zaujímavý profil. Odlíš sa od všetkých ostatných, tým že urobíš svoj profil atraktívnym. Zvýš svoje šance, že ženy budú pozitívne reagovať na tvoju prvú správu a budú sa chcieť s tebou zoznámiť.

3 ženy hodnotia chlapov

Chceš vedieť čo si o chlapoch myslia priamo ženy? Vyspovedal som moje 3 kamarátky, ktoré priamo na vysielaní hodnotili chlapov na internete. Pozri sa čomu sa máš vyvarovať a čo naopak aplikovať, aby si bol pre ženy zaujímavejší už na prvý pohľad.