Objednávka takmer dokončená90%

POČKAJ! Tvoja objednávka ešte NIE JE kompletná!

**Nezatváraj túto stránku - Špeciálna jednorázová ponuka vo videu**

Získaj 30 Analýz konverzácií - 30 mojich najlepších rozhovorov, v ktorých ti na konkrétnych príkladoch aj s mojím komentárom a analýzou ukážem, ako som získal na ženy kontakt a dohodol si stretnutie (aj s príbehom zo stretnutia...)

BONUS#1 52 Analýz konverzácií do 10 správ
"Ako sa so ženami nie len ultrarýchlo spoznávať, ale aj ultrarýchlo dohodnúť na stretnutí priemerne do 4-5 správ..."

"Zaviedol som do praxe a vážne to funguje. Na 10 žien, na ktoré som tento systém aplikoval, tak cca 7 žien do pár viet mi napísalo ich tel číslo, na ktoré som následný deň volal a dohodol si stretnutie. A na zvyšné som viac menej získal kontakt nie v ten deň, ale následný deň."
Ľubo

TU JE TO, ČO KONKRÉTNE ZÍSKAŠ:

  • 32 EASY konverzácií: Analýzy konverzácií, kde ženy "nekládli žiaden odpor" a ihneď boli ochotné mi dať na seba kontakt a dohodnúť sa na stretnutí (priemerne do 3 správ)
  • 18 MEDIUM konverzácií: Analýzy konverzácií, kde ženy "kládli mierny odpor" a len z princípu nechceli pôsobiť ako ľahko dostupné, no následne mi na seba dali kontakt a dohodli sa na stretnutí (priemerne do 5 správ)
  • 6 HARD konverzácií: Analýzy konverzácií, kde ženy "kládli zvýšený odpor" a vykrúcali sa, že ony sa nestretávajú či nedávajú na seba kontakt, no aj tak mi ho na seba dali a dohodli sa na stretnutí (priemerne do 6 správ)

BONUS#2 Metóda sexuálnych obrazov
"Moja tajnú zbraň, ako si ešte počas písania zabezpečíš bozk (či sex) už na prvom stretnutí so 100% istotou a bude ho SAMA chcieť..."

"Musím priznať, že to dosť zmenilo môj pohľad na ženy, balenie, prístup ako taký. Zaujímavé je, že som zmenil max. 10% môjho správania voči ženám. Prvá žena, na ktorú som aplikoval sexuálne obrazy, je už moja stabilná milenka, takže hormóny netlačia a fakt si vyberám ja a nie ony :)"
Vlado

TU JE NIEČO Z TOHO, ČO SA VO VNÚTRI DOZVIEŠ:

  • Video 1: Skrytá moc sexuálnych obrazov a čo všetko je možné s nimi dokázať pri správnom (a etickom!) používaní
  • Video 2: Ako sexuálne obrazy fungujú, aby si ich vedel kedykoľvek automaticky v konverzáciách použiť
  • Video 3: Tajné slová, ktoré dokážu nakopnúť jej erotickú fantáziu a vyvolať v nej to "zlé dievča"
  • Video 4: 38 predstáv, ktoré môžeš použiť vo svojich fantáziách a dostať ju tým do kolien
  • Video 5: Na reálnom rozhovore so ženou ti ukážem, ako nenápadne a účinne zavádzať sexuálne obrazy do konverzácií, aby ich SAMA chcela s tebou na stretnutí naplniť