Zisti, ako môžeš už v nasledujúcich 30 dňoch ušetriť svoje peniaze, ovládať ich príjem a výdaj, a vždy ich mať dostatok na všetko čo potrebuješ

V posledných dňoch viacerých z nás trápi otázka...

Kedy sa to už skončí?

Možno si jeden z tých, ktorý kvôli karanténe musí sedieť doma a má strach o to, ako bude vykonávať svoju prácu. Kde vezme peniaze na nájom, energie, lízing alebo hypotéku, ktorú spláca.

Možno máš nejaké peniaze nasporené, ale viac ako pár mesiacov ti nevydržia. Alebo ešte stále máš stabilný príjem, ale nevieš, kde presne tvoje peniaze miznú.

Pozri, viem aké to je byť na nule. Ja sám som si tým prešiel v minulosti. Dokonca som bol v mínuse niekoľko tisíc eur. Za posledné peniaze, keď to som nou vyzeralo najhoršie, som si zaplatil hodinu s finančnou koučkou.

Nebolo to však len v jednom stretnutí. Po stretnutí s ňou si vytvoril systém, ako pracovať so svojimi peniazmi. To, čo mi vtedy povedala, mi zmenilo život a postavilo ma na nohy. Je to však len zlomok toho, čo sa dozvieš v kurze...

VIAC PEŇAZÍ

V tomto online kurze sa spolu pozrieme na to, ako môžeš vďaka jednoduchým systémom získať finančnú istotu, mať viac peňazí, môcť si dovoliť extra veci, o ktorých snívaš, aj keď si mal doteraz dlhy, alebo žil od výplaty k výplate.

V kurze sa dozvieš:

 • Čo je to finančný plán a ako ti môže pomôcť získať viac peňazí
 • Ako správne nastaviť svoje myslenie ohľadom peňazí a využiť to vo svoj prospech
 • Ako môžeš čo najefektívnejšie nastaviť svoje finančné ciele a vytvoriť si svoj finančný plán
 • Ako získať kontrolu nad peniazmi a prirodzene ich ovládať
 • V čom spočíva systém prerozdeľovania peňazí 50/30/20 a ako ti pomôže s tvojou finančnou situáciou
 • Ako môžeš znížiť svoje výdaje bez zníženia životného štandardu
 • 9 Spôsobov, ako správne požiadať svojho šéfa o zvýšenie platu
 • Prečo nestačí iba šetriť, a v čom robia ľudia pri šetrení najväčšiu chybu
 • 10 tipov ako vybudovať pasívny príjem
 • Aké sú tie najväčšie mýty o investovaní
 • Prečo by si mal investovať a kam by si mal investovať na začiatku

V čom je kurz "Viac peňazí" iný ako "Majster peňazí"?

Pravdepodobne ti môži tieto dva kurzy prísť veľmi podobné. Áno jedná sa o kurzy zamerané na financie, no hodnota týchto dvoch kurzov je znateľne rozdielna. Prečo som sa tak rozhodol? Dôvodov je hneď niekoľko. Spísal som pre teba pár najdôležitejších bodov, v ktorých sa kurzy od seba líšia a čím.

 1. VEK samotných kurzov. Samozrejme, že v kurze Majster peňazí sú informácie, ktoré stále platia a fungujú. Dôkazom sú aj úspešní klienti, ktorí nám posielajú stále skvelé referencie. V kurze Viac peňazí však nájdeš aktuálnejšie informácie, keďže som kurz urobil neskôr.
 2. DĹŽKA KURZU. Zatiaľ čo Majster peňazí sa skladá z 6 modulov, ktoré sú nabité podrobnými informáciami, kurz Viac peňazí obsahuje jeden modul. Do toho som však dal všetko, čo potrebuješ k tomu, aby si vedel ako začať. Je teda kratší, no stále plný potrebných informácií.
 3. OBSAH. Ako som hovoril, môj prémiový kurz Majster peňazí, je nie len časovo dlhší, ale aj informácie v ňom sú podstatne podrobnejšie a rozsiahlejšie. Okrem iného sa tam venujem aj investovaniu a rozšíreniu svojich možností do podrobna. V kurze Viac peňazí, som zhrnul len to, čo potrebuješ vedieť zo všetkého najskôr. Kurz je celkovo stručne a priamo vysvetlený. Napriek tomu je jeho obsah plný toho najdôležitejšieho čo potrebuješ ovládať.

Ak si pripravený získať finančnú istotu, aplikovať tieto systémy do svojho života, dostať sa z dlhov, mať viac peňazí aj počas tohto obdobia a môcť si dovoliť extra veci, tak...

Získaj online kurz VIAC PEŇAZÍ v exkluzívnej akcii 50% len teraz

197€ 97€

Táto príležitosť bude stiahnutá už o:

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202

Toto VŠETKO DNES ZÍSKAŠ, v kurze Viac peňazí

 • 22 videí plných know-how
 • 4,5 hodiny hodnotného obsahu
 • Obsah v 3 formách Audio, Video a myšlienková mapa
 • 30 dňová garancia vrátenia peňazí

Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."