Poteš svojich blízkych darčekovým poukazom, bez naháňania sa po obchodoch, upchatých ciest, či tlačenia sa medzi ľuďmi

Určite to poznáš...

Tak ako každý rok, aj tento sú mestá plné ľudí, ktorí sa naháňajú a hľadajú, čím by obdarili svojich blízkych. Stále ten istý opakujúci sa jav rok čo rok:

V každom nákupnom centre nemáš kde zaparkovať a nemôžeš sa tam pohnúť medzi toľkými ľuďmi...

Máš problém kamkoľvek sa odviezť, pretože cesty sú plné uponáhľaných šoférov, ktorí nič nestíhajú...

Obchodné centrá sú vybrakované a nenachádzaš nič, čo sa hodí, alebo je toho príliš a nevieš sa rozhodnúť, tak radšej nevezmeš nič...

Na poslednú chvíľu si spomenieš na to, že ti ešte chýbajú darčeky pre tvojich blízkych a už ich ani nestíhaš zháňať...

Nakoniec to aj tak odflákneš a daruješ im ponožky alebo drogériu...

...mám pravdu?

Je ti to povedomé?

Ja sám som jeden z tých, ktorí si každý rok odkladajú výber darčekov na poslednú chvíľu. Ani nespočítam, koľkokrát som sa až na štedrý deň spamätal a išiel do mesta kúpiť svojim najbližším darček.

Príliš dlho som premýšľal, čo také by ich potešilo, no nakoniec som to aj tak odflákol ponožkami, alebo balíčkom z drogérie. Dal som si k nim pomyselne v mojej hlave fajku: hotovo vybavené. 

Vždy som si povedal: "Budúci rok to určite zvládnem lepšie a dám si záležať."

Lenže na ďalší rok hádaj čo... Presne tak, dopadlo to tak isto.

Keďže nechcem, aby si to odflákol aj ty, rozhodol som sa pomôcť ti. Obdaruj svojich blízkych niečím, čo im skutočne pomôže a dá im viac ako ďalší pár ponožiek alebo štvrtý sprchový gél. 

 

Čo máš na mysli Michal?

Premýšľal som, čím by som ti vedel pomôcť a vymyslel som pre teba darček, ktorým môžeš obdarovať svojich blízkych. Nemusíš nikam chodiť a všetko dokážeš vyriešiť z pohodlia domova za pár klikov.

Vytvoril som pre teba špeciálny Darčekový poukaz, ktorým môžeš obdarovať niekoho zo svojich blízkych. Ten si môže poukaz vymeniť za jeden z mojich kurzov z ponuky, alebo ho využiť na osobnú konzultáciu priamo so mnou, ohľadne čohokoľvek bude chcieť alebo potrebovať.

DARČEKOVÝ POUKAZ

Vyber si svoj online kurz alebo konzultáciu

Ako sa to dá využiť

Darčekový poukaz sa dá aplikovať na jeden z vybraných kurzov, ktoré nájdeš nižšie, alebo ho môžeš využiť na 20-minútovú osobnú konzultáciu priamo so mnou.

Jej vlastník si teda môže vybrať priamo kurz, do ktorého dostane doživotný prístup po jej aplikovaní, alebo dostane email s inštrukciami ohľadne osobnej konzultácie, pokiaľ bude mať o ňu záujem, aby sme si dohodli termín, ktorý nám obom bude vyhovovať.

Tu je zoznam možností, na čo môže byť poukaz aplikovaný:

 

Získaj späť EX

Rozišiel si sa ty s ňou? Ona s tebou? Niekoho už má? Vždy je tu šanca opraviť čo sa pokazilo. Ak ju stále chceš túžiš po nej, je tiež možné, že ona túži po tebe. V prvom rade sa musíš postaviť na nohy a začať konať. Vytvoril som pre teba návod ako na to a krok po kroku ti ukážem, ako ju môžeš získať späť.

V čom ti tento kurz pomôže:

 • Prežiť obdobie po rozchode, aj keď sa ti to môže zdať nemožné
 • Zistiť v čom bol “pes zakopaný”, aby si sa dokázal posunúť ďalej a poučiť sa do budúcna
 • Postaviť sa na nohy, nájsť si svoj cieľ a dôvod pokračovať ďalej
 • Nadviazať s ňou znovu kontakt, a zostať pri tom nad vecou
 • Zistiť, či to ňou má ešte zmysel a či to skutočne chceš
 • Stretnúť sa s ňou, získať ju a ukázať jej o čo všetko prišla
 • Získať ju aj keď už s niekým začala chodiť

10+1 krokov k úspešnému zoznámeniu

Vidíš krásnu ženu, stojí tam, a čaká kým ju oslovíš. Ako začať? Čo jej povedať? Od prvého pohľadu až po rozhovor sa už nemusíš báť. V tomto kurze ti ukážem, že zoznámenie nie je nič komplikované a predstavím ti pár spôsobov ako si rapidne zvýšiť šance.

V čom ti tento kurz pomôže:

 • Ukážem ti ako prekonať strach z odmietnutia
 • Ako prekonať strach z oslovenia
 • Ako sa prezentovať aby sa s tebou chcela zoznámiť ešte kým k nej prídeš
 • Ako si nájsť cieľ, s ktorým za ňou ideš
 • Ako zvoliť správny prístup k zoznámeniu
 • Ukážem ti spôsoby ako by si mohol začať
 • Ukážem ti na ktoré veci si máš dať pozor

Bozk so 100% istotou

Tak sa to konečne deje! Povedala áno! Idete spolu na rande. Lenže čo sa bude diať a ako to bude prebiehať? To všetko je na tebe. Neboj sa, ukážem ti spôsob ako ju vziať na rande, na ktoré nikdy nezabudne a na tvoj bozk rozhodne povie áno.

Čo ti v kurze ukážem:

 • Ako dievča pozvať na rande, aby nemohla odmietnuť
 • Kam ju vziať a ako sa pripraviť
 • Ako vytvoriť rande, na ktoré nezabudne
 • Ako u nej vzbudiť vášeň cez dotyky
 • Ako ju pobozkať so 100% istotou
 • Čo sa bude diať po tom ako rande skončí

Ako zarobiť viac

Ovládaš svoje peniaze, alebo peniaze ovládajú teba?

V dnešnej dobe sa svet točí práve okolo peňazí. Každý chce mať dostatok zaplatenie aspoň základných potrieb, ako je bývanie alebo strava. V tomto Rýchlokurze ti ukážem, ako môžeš aj ty zarobiť viac peňazí, aby si si mohol dovoliť viac, prípadne aby si dokázal ušetriť tam, kde ti to pomôže.

Čo sa v rýchlokurze dozvieš:

 • Naučíš sa, ako správne požiadať svojho šéfa o zvýšenie platu
 • Predstavím ti niekoľko tipov, ako sa dá prísť k peniazom
 • Ako sa dá zarobiť odporúčaním cudzích produktov
 • Predstavím ti 20 tipov ako si môžeš vybudovať pasívny príjem
 • Ukážem ti dôvody prečo by si mal mať vlastné podnikanie

Osobná konzultácia alebo spätná väzba:

 • 20 minútová konzultácia s Michalom - Využi tento poukaz na 20 minútovú konzultáciu priamo s Michalom, alebo ho daruj niekomu, kto ho podľa teba potrebuje viac. Opýtaj sa ho čokoľvek ťa zaujíma, či už sa jedná o vzťahy alebo biznis.
 • Spätná väzba na profil a fotky - Nauč sa, ako urobiť tvoj profil ešte viac príťažlivým, akú fotku si zvoliť na profil, prípadne aké fotky si dať do albumov, aby si ťa ženy/muži na internete viac všímali a mali väčší záujem baviť sa s tebou.

Ako to bude fungovať? 

Po zakúpení Darčekového poukazu ti na tvoj email do 24 hodín príde vygenerovaný kód tvojho Darčekového poukazu a šablóna na vytlačenie. Ten môžeš darovať niekomu blízkemu, kto to potrebuje viac ako ty, alebo si ho ponechať.

Pri aplikovaní poukazu si na našej stránke, pri vypĺňaní formuláru zadáš kód kupónu, vyberieš si svoju možnosť a klikneš na tlačidlo odoslať. Následne ti bude zaslaný email s prihlasovacími údajmi ku kurzu, alebo inštrukciami v prípade možnosti osobnej konzultácie, alebo spätnej väzby.

Platnosť kupónu je do 31.1.2020
 

Spýtam sa ťa otázku

Keby si sa nemusel tlačiť medzi ľuďmi v nákupných centrách a stáť v dlhých radách na pokladni...

Keby si mohol ostať doma a v pokoji sa postarať o darčeky pre všetkých bez stresu a ponáhľania...

Keby si mohol miesto ponožiek, či drogérie pomôcť niekomu blízkemu zlepšiť svoje vzťahy, zarobiť peniaze, či zvýšiť svoju príťažlivosť...

..investoval by si do toho? Jasné že áno!

DARČEKOVÚ POUKÁŽKU MÔŽEŠ VYUŽIŤ NA:

Jeden z online kurzov:

 • Získaj späť ex - Rozišiel si sa ty s ňou? Ona s tebou? Niekoho už má? Vždy je tu šanca opraviť čo sa pokazilo. Vytvoril som pre teba návod ako na to a krok po kroku ti ukážem, ako ju môžeš získať späť.
 • Bozk so 100% istotou - Povedala áno! Idete spolu na rande. Lenže čo sa bude diať a ako to bude prebiehať? To všetko je na tebe. Neboj sa, ukážem ti spôsob ako ju vziať na rande na ktoré nikdy nezabudne a na tvoj bozk povie áno.
 • Ako zarobiť viac - Zaujíma ťa, čo môžeš urobiť so svojim príjmom? Ako by si mohol zarobiť viac alebo kam by si mohol investovať? V tomto kurze ti ukážem, ako môžeš aj ty zvýšiť svoj príjem a dopriať si po čom túžiš.
 • 10 + 1 krokov k zoznámeniu - Poznáš to. Vidíš krásnu ženu, stojí tam, a čaká kým ju oslovíš. Ako začať? Čo jej povedať? V tomto kurze ti ukážem, že zoznámenie nie je nič komplikované a predstavím ti pár spôsobov ako si rapidne zvýšiť šance.

Osobnú konzultáciu alebo spätnú väzbu:

 • 20 minútová konzultácia s Michalom - Využi tento poukaz na 20 minútovú konzultáciu priamo s Michalom, alebo ho daruj niekomu, kto ho podľa teba potrebuje viac. Opýtaj sa ho čokoľvek ťa zaujíma, či už sa jedná o vzťahy alebo biznis.
 • Spätná väzba na profil a fotky - Nauč sa ako urobiť tvoj profil ešte viac príťažlivým, akú fotku si zvoliť na profil, prípadne aké fotky si dať do albumov, aby si ťa ženy na internete viac všímali a mali väčší záujem napísať ti.

Darčekovú poukážku môžeš získať TERAZ len za:

37€

Táto špeciálna ponuka končí o:

Ponáhľaj sa, pretože k dispozícii je len 4 KS