Kapacita online workshopu naplnená na94%

Praktický online workshop:

5 kľúčových krokov pre získanie vysnívanej ženy, života a príjmu

Presne týmito 5 krokmi vedieme aj našich 6000€-ových mentoringových klientov. Odhaľ overený postup bez hodín teórií - iba čistá prax a okamžité výsledky!

 • IBA 100% VÝSLEDKY! Nie je to ďalší obsah, na ktorý nebudeš mať čas či ledva sa doň pustíš. Reálny posun uvidíš už počas online workshopu za 1 večer...

6.4. od 18:00 naživo + záznam k dispozícii

1. krok: Kde momentálne ohľadom žien, životného štýlu a peňazí si

 • Zistíš svoju aktuálnu hodnotu a na aké ženy máš v tomto momente reálny nárok (ktoré by ťa už teraz brali všetkými desiatimi!)
 • Konečne odhalíš, prečo si aktuálne sám a nemáš pri sebe svoju vysnívanú ženu (už len toto uvedomenie ťa preplieska a dodá ti chuť s tým niečo spraviť)
 • Získaš dokonalý prehľad o svojich peniazoch, čo ti dá väčší pocit istoty a kontroly (a stačí ti k tomu poznať iba týchto 6 čísiel!)

6.4. od 18:00 naživo + záznam k dispozícii

2. krok: Čo chceš ohľadom žien, životného štýlu a peňazí dosiahnuť

 • Začneš mať jasné smerovanie, čo vlastne chceš a ako by mal tvoj život vyzerať (pretože keď nevieš, kam ideš, je jedno, ktorou cestou sa vydáš)
 • Nastavíš si tvoju vlastnú ideálnu predstavu ohľadom žien, životného štýlu a príjmu takto o 12 mesiacov (takto o rok si budeš priať, aby si na tom začal makať už dnes)
 • Odhalíš svoju vnútornú motiváciu, ktorá ťa bude každý deň vykopávať z postele (nemôžeš sa predsa večne spoliehať iba na druhých)

6.4. od 18:00 naživo + záznam k dispozícii

3. krok: Kto ti s tým pomôže

 • Zistíš koho všetkého budeš na ceste za tvojimi cieľmi potrebovať a kto ti s nimi pomôže (jedna vec je vedieť, čo chceš, no sám sa tam pravdepodobne nedostaneš)
 • Vytvoríš si svoj vlastný víťazný tím, s ktorým sa úspešne dostaneš do svojho cieľa (nikto úspešný sa tam nedostal úplne sám, neskúšaj to ani ty)
 • Nájdeš si parťáka, ktorý ťa nenechá v štichu a podporí ťa (a pravdaže aj ty jeho, pretože dvaja sú vždy viac ako jeden)

6.4. od 18:00 naživo + záznam k dispozícii

4. krok: Čo ťa to bude stáť

 • Prezradím ti tajomstvo, prečo väčšina ľudí na ceste za svojimi cieľmi zlyhá (a ako sa môžeš ty tomu vyhnúť)
 • Presne zistiš, koľko energie, času a peňazí ťa budú tvoje ciele stáť (a či ti skutočne stoja za to)
 • Odhalíš spôsoby, ako môžeš všetky tieto náklady znížiť a zefektívniť a stále sa dostať do svojho vytúženého cieľa (nemusí ťa to vôbec stáť toľko, koľko si na začiatku myslíš)

6.4. od 18:00 naživo + záznam k dispozícii

5. krok: Choď do AKCIE!

 • Dáš dokopy svoj vlastný akčný plán pre získanie svojej vysnívanej ženy, života a príjmu (80% úspechu je príprava a plánovanie)
 • Odhalíš ten najmenší možný krok, ktorý môžeš spraviť IHNEĎ (aby si sa už počas online workshopu začal hýbať dopredu)
 • Nastavíš si svoju dennú rutinu a aktivitu, ktorú budeš robiť každý jeden deň (aby si takto o 12 mesiacov mal svoju vysnívanú ženu, život a príjem)

IBA 100% VÝSLEDKY! Nie je to ďalší obsah, na ktorý nebudeš mať čas či ledva sa doň pustíš. Reálny posun uvidíš už počas online workshopu za 1 večer...

Teraz je čas posunúť sa ďalej! Odhaľ 5 kľúčových krokov pre získanie vysnívanej ženy, života a príjmu už za 1 večer!

Praktický ONLINE WORKSHOP dnes ZA -95%!

205€ 10€

POZOR! Možnosť získať jedno zo 100 miest na online workshope končí o:

Získaj svoje miesto ešte DNES a máš k tomu aj tieto extra BONUSY

Bonus #1

BONUS #1: Spätná väzba a odpovede na otázky počas vysielania naživo

Najhoršia možná vec, čo sa ti počas online workshopu môže stať, je, že ti bude niečo nejasné, alebo potrebuješ niečo dovysvetliť, prípadne dať príklad (tiež to občas potrebujem!).

Úplne tomu rozumiem, preto sa budem veľa pýtať a uistím sa, že všetkým je všetko jasné a majú všetky aktivity a cvičenia hotové.

Vďaka tomu budeš mať sľúbené výsledky už počas trvania online workshopu a nebudeš si musieť niečo dokončiť "na domácu úlohu" (obaja vieme, že by si to aj tak nespravil :)).

Kryjem ti chrbát, spoľahni sa!

 

Bonus #2

BONUS #2: Akčná praktická príručka s príkladmi a cvičeniami na dopĺňanie

Toto bude tvoj najlepší priateľ. Pred začiatkom online workshopu získaš odo mňa PDF s cvičeniami na stiahnutie a vytlačenie (alebo doň môžeš dopĺňať priamo).

Budeš tak mať všetkých 5 kľúčových krokov na jednom mieste.

Vo vnútri tejto Akčnej praktickej príručky nájdeš:

 • Kontrolný zoznam cvičení pre prehľad všetkého, čo za daný večer zvládneš
 • Cvičenia na dopĺňanie, aby si pretavil informácie do praxe a mal okamžitý výstup a výsledok
 • Konkrétne príklady, ktoré ti pomôžu pri vypĺňaní cvičení, aby si nemal v žiadnom momente pocit, že si stratený (a aj tak ti kryjem chrbát naživo, spomínaš?)

Tak čo? Si si už istejší, že to zvládneš?

Bonus #3

BONUS #3: Kompletný záznam z online workshopu

Máš obavu, že večer nestihneš prísť načas alebo sa nebudeš môcť kvôli iným povinnostiam zúčastniť? To by bola škoda, že? A ty si chceš odniesť maximum, však?

Našťastie, celý online workshop budem nahrávať a získaš tak aj prístup ku kompletnému záznamu a budeš mať k nemu neobmedzený prístup.

No a keď k tomu budeš mať ešte aj Akčnú praktickú príručku s cvičeniami a príkladmi, tak si 100% krytý a nemôže sa stať, že by ti niečo ušlo a ty si nemal výsledky.

Odľahlo ti?

Bonus #4

BONUS #4: 3x Rozhovor s expertmi pre ešte lepšie výsledky

Ako by sa ti páčilo, keby si večer dostal ešte poriadnu dávku motivácie a zaspával si s pocitom naplnenia, že tento deň stál naozaj za to a spravil si pre seba maximum?

Po celom online workshope získaš bonusové tematické rozhovory, ktoré sme robili s expertmi vo svojich oblastiach:

 • Evka Petrovičová, špecialistka na redukciu hmotnosti, ťa z pohľadu ženy poteší "Ako byť v očiach ženy atraktívny aj bez výzoru TOP modela"
 • Andrej Mažáry, mentor chlapov, ťa obohatí myšlienkami o "Poslaní a vízii v živote muža"
 • Michal Kučera, najúspešnejší klient CHLAP 2.0, sa s tebou štvrtý večer podelí o to "Ako zarábať 2x viac na tej istej pozícii ako tvoji kolegovia (za polovičný čas)"

Len si predstav, s akým nadšením a naplnením budeš večer zaspávať!

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ po online workshope nebudeš úplne presvedčený, že to boli pre teba najlepšie investované peniaze tohto roka (a skutočná hodnota online workshopu je minimálne 10-násobná), napíš mi email priamo na michal@chlap20.sk a ja ti:

 • Vrátim celú čiastku do posledného centu späť. Nemusíš nič vysvetľovať. Do 48 hodín máš peniaze na účte.
 • Dokonca si môžeš nechať celý záznam online workshopu (vrátane všetkých bonusov!)

Hrablo mi?

Buď v kľude!

Iba som si 100% istý tým, čo ti odovzdám a že to bude pre teba - či už si úplne na začiatku cesty alebo máš čo to za sebou - skutočné zlato... (aj keď si si neni ešte stále istý, či ísť do toho).

ZAŽI SI CELÝ ONLINE WORKSHOP A AŽ TAK SA ROZHODNI!

Máš len 2 možnosti:

 1. "Odstrelí ti to dekel" a nebudeš môcť uveriť vlastným očiam, čo si bol schopný pre seba spraviť za 1 večer (a aj keď teraz tomu úplne ešte neveríš, po tomto to budeš odporúčať všetkým svojim kamošom).
 2. Nebude to to pravé orechové pre teba. Z akéhokoľvek dôvodu. Napíšeš mi email. A ja ti vrátim peniaze. Obratom. Bez otázok. Záznam a všetky bonusy si môžeš nechať. A ďalej budeme kamoši.

A ty si uvedomíš:

"VEĎ NIČ NERISKUJEM, MÔŽEM LEN ZÍSKAŤ!" 

Keď ti to dáva aspoň trochu zmysel, chceš spraviť počas tohto obdobia niečo pre seba a zapracovať 5 kľúčových krokov pre získanie vysnívanej ženy, života a príjmu, tak choď do toho a vyskúšaj to... nemáš čo stratiť...

Je to fér?

Čo vravia účastníci na moje online workshopy, ktoré stáli 5x viac?

Prestaň sa viac vzdelávať...

Maj výsledky!

"Takže mi chceš povedať, že čítanie kníh a pozeranie online kurzov ohľadom žien, životného štýlu a peňazí je len strata času. A stačí mi iba spraviť odporúčané cvičenia a ísť do praxe. Tak?"

NIE!

Som si 100% istý, že práve vzdelávanie sa ohľadom žien, životného štýlu a peňazí ti pomôže pripraviť sa na rôzne situácie, keď narazíš na svoju vysnívanú ženu či budeš stáť pred vážnym rozhodnutím.

Prečo? Pretože...

APLIKOVANIE 5 KĽÚČOVÝCH KORKOV = DOSAHOVANIE VÝSLEDKOV

Čo ti chcem ale povedať je toto:

Nemusíš stráviť mesiace vzdelávaním sa a hľadaním tých správnych informácií pre teba. Môžeš si rovno spraviť odporúčané aktivity, ktoré ti prinesú výsledky IHNEĎ.

A keď chceš, môžeš sa vzdelávať a makať na sebe následne - kľudne pod mojím osobným vedením.

Ale nateraz...

PRESTAŇ SA VIAC VZDELÁVAŤ!

Začni aplikovať veci do praxe. Choď do akcie. Maj výsledky.

CHLAP 2.0 Online workshop je tvoja SKRATKA!

CHLAP 2.0 Online workshop 5 kľúčových krokov je SKRATKA, ktorá ti dá pevný základ a jasnú cestu ihneď po jeho skončení.

Cvičenia a aktivity v Akčnej praktickej príručke, ktorú odo mňa k online workshopu získaš, ti pomôžu...

 • Aj keď máš pocit, že už toho toľko vieš a nič nové sa nemôžeš dozvedieť, čo by ti ohľadom žien, životného štýlu či peňazí pomohlo. (Ja osobne sa vzdelávam ohľadom týchto 3 vecí  každý deň, no skutočné výsledky prišli až keď som začal tie veci aj reálne robiť)
 • Aj keď si doteraz nemal žiadne úspechy u žien a nemáš ani tušenie, ako myslia a čo na ne funguje. (Aj ja som bol stratený... ale prax a aktivita ma zachránili.)
 • Aj keď si to už toľkokrát skúšal, ale neprinieslo ti to vytúžené výsledky u žien. (Tiež som čakal ROKY, kým som videl prvé výsledky. Ale, prosím, vytrvaj a nevzdávaj sa! Buď naďalej aktívny.)

Ako hovorí Čínske príslovie...

"Najlepší čas na zasadenie stromu bol pred 20 rokmi. Druhý najlepší čas je TERAZ."

Teraz je ten správny čas pre teba.

Prestaň sa viac vzdelávať... a... začni mať výsledky.

Často kladené otázky

Ako a kde to bude prebiehať?

Celý workshop bude prebiehať ONLINE naživo. Pripojíš sa večer cez odkaz, ktorý ti príde po úhrade na tvoj email do vysielania a budeš to celé sledovať z pohodlia domova. Nemusíš nikam chodiť.

Kedy bude online workshop prebiehať?

Online workshop začne v utorok 6.4. o 18:00 a odhadom skončí do 20:30.

Koľko to bude trvať?

Online workshop bude maximálne praktický a efektívny. Získaš odo mňa iba to najnutnejšie minimum k tomu, aby si veci zapracoval do praxe a mal si želané výsledky. Môj odhad je, že za max. 2,5 hodiny by sme to mali mať zmáknuté. Záleží od toho, ako veľmi sa budete pýtať. Budem odpovedať, kým bude všetko jasné a budú otázky.

Čo keď sa nebudem môcť zúčastniť/nestihnem to?

Nič sa v takom prípade nedeje. Získaš prístup ku kompletnému záznamu z celého večera a taktiež budeš mať všetky cvičenia k dispozícii na stiahnutie a vypracovanie, keď sa k tomu dostaneš.

Čo k tomu budem potrebovať?

Získaš odo mňa PDF na stiahnutie a vytlačenie, v ktorom si budeš môcť vypĺňať cvičenia a aktivity, ktoré budeme počas online workshopu robiť. Pokiaľ si ho nemôžeš vytlačiť, môžeš si do PDF dokumentu dopĺňať aj priamo. Prinajhoršom ti postačí aj papier a pero :)

Čo keď mi to nič nedá?

Jedna vec je "vedieť", niečo úplne iné "robiť a mať výsledky". CHLAP 2.0 Online workshop je zameraný čisto na prax a výsledky, kedy spoločne budeme robiť rôzne cvičenia a aktivity. Ak budeš mať po celom večery pocit, že to nebolo pre teba a nič ti to nedalo, stačí mi napísať email priamo na michal@chlap20.sk, obratom ti vrátim peniaze späť a zostaneme kamaráti.

Tu je VŠETKO, čo potrebuješ, aby si bol už za 1 večer pripravený získať vysnívanú ženu, život a príjem:

 • CHLAP 2.0 Online workshop 5 kľúčových krokov (v hodnote 47€)
 • Bonus #1 Spätná väzba a odpovede na otázky počas vysielania (v hodnote 27€)
 • Bonus #2 Akčná praktická príručka s príkladmi a cvičeniami na dopĺňanie (v hodnote 47€)
 • Bonus #3 Kompletný záznam z online workshopu (v hodnote 47€)
 • Bonus #4 3x rozhovory s expertmi pre ešte lepšie výsledky (v hodnote 37€)

Celková hodnota: 205€

Dnes iba 10€!

Získaj jedno z posledných miest na CHLAP 2.0 Online workshope!

Kapacita online workshopu naplnená na94%

Vyplň svoju prihlášku na online workshop a dokonči objednávku:

Máš otázku?

podpora@chlap20.sk
+421 950 432 202

 • CHLAP 2.0 Online workshop 5 kľúčových krokov (v hodnote 47€)
 • Bonus #1 Spätná väzba a odpovede na otázky počas vysielaní (v hodnote 27€)
 • Bonus #2 Akčná praktická príručka s príkladmi a cvičeniami na dopĺňanie (v hodnote 47€)
 • Bonus #3 Kompletný záznam z online workshopu (v hodnote 47€)
 • Bonus #4 3x rozhovory s expertmi pre ešte lepšie výsledky (v hodnote 37€)

Tvoje údaje sú v bezpečí

Michal Kopecký

"Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky."